Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Też mam taką nadzieje że za kilka lat będzie lepszy dostęp do neta i wtedy każdy będzie mógł powymiatać w multi,bo grając samemu w singla z czasem każda gra się znudzi.Sam wiem,czasami chciało by się pograć w multi,ale nie ma jak bo łącze nie takie jak trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę jest tu parę osób którzy grają w Fifę Online. W związku z tym mam pytanie:

Czy ktoś wie jak zmienić drużyną, którą się gra w trybie versus?

Musisz mieć tokeny które trzeba kupić za coinsy zbierane w singl, lub co-op meczach ;p Chyba jakoś tak to było :) Pewien na stówkę nie jestem, bo nie wiem czy dobrze to przetłumaczyłem ale coś takiego tam piszę :)

Mam zamiar kupić FIFA 10 ze względu na multi . I w związku tym czy warto i czy dużo osob gra? Czy lepiej wydać pieniądze inaczej??

Co się tyczy Fify to zależy cze chcesz kupić na Play'a czy na blaszaka :P Na blaszaka nie radze, lepiej zainwestować w PES'a a na Play'aka warto kupić Fifkę 10, jest o niebo lepsza niż pro evo na konsolkach :P

Edytowano przez Robertson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić FIFA 10 ze względu na multi . I w związku tym czy warto i czy dużo osob gra? Czy lepiej wydać pieniądze inaczej??

Chłopie, a czy nie lepiej zaczekać do premiery FIFY 11? A jeśli już się uparłeś na tę "dziesiątkę" to kupuj ją tylko i wyłącznie na konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA zmienia politykę względem PC, to raz. Dwa - obecnie nawet PC niższej półki wyprzedzają technologicznie konsole, więc wstawianie gorszego silnika do wersji pecetowej nie ma żadnego uzasadnienia. Trzy - EA już nie mówi "to będzie niesamowite, dostaniecie tyyyyle nowych rzeczy!!!!!11". Mówi: "dostaniecie to samo, co na konsolach". Jak dla mnie to jest wystarczająco wiarygodne. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w tym roku będzie ta sama wersja na wszystkie platformy(konsole.PC) bo mam dość grania w upośledzoną Fifę na PC.Od wersji FIFY 07(grałem na PS2) nie tknąłem żadnej Fify na PC.I teraz kupuję PES-a(mało lig ale nawet fajny) ale wolę jednak fifę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak (na szczęście) myliłem się. Wersja PC będzie identyczna jak konsolowa. :happy:

Wiecęj tutaj : http://www.cdaction.pl/news-13606/fifa-11-...-konsolach.html

No i oto chodzi :) Przejadła mi się już ta wersja z silnikiem z 2003 roku :P Wreszcie jak na konsolach yeah :D Szczerze to najbardziej się wkurzyłem w fifie 10 z tego powodu że napisali że jest drybling 360 stopni, a ja jakos tego zjawiska nie doświadczyłem :P

Wreszcie w fifie ważne będą parametry piłkarzy :D Tak zwane Personality+ :D Jak dla mnie to fajny bajer :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wersja PC'towa będzie równie dobra jak konsolowa to kupuję grę od razu po premierze. Swoją przygodę z Fifą skończyłem na numerku 07, może wreszcie to się zmieni, i przeniosę się z Pro Evo 2009 na nową Fifę. Poczekamy, zobaczymy, mam nadzieję że będzie dobrze.

Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to najbardziej się wkurzyłem w fifie 10 z tego powodu że napisali że jest drybling 360 stopni, a ja jakos tego zjawiska nie doświadczyłem :P

A jakiego używasz kontrolera? : )

Jak łatwo można się domyślić, drybling 360 stopni działa tylko z kontrolerami analogowymi - albo grzybek game-pada, albo ustawienia mysz+klawiatura. I działa. Niewiele daje, chociaż wreszcie możliwe jest puszczenie się sprintem za uciekającym skrzydłowym przy jednoczesnym zbliżaniu się do niego. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pad będzie lepiej skonfigurowany?Nie wiem jak u Was ale u mnie w fifie 09 pad miał fatalną konfigurację,nie dało się podawać padaniami na dobieg,znalazłem konfigurację w necie,ale jak skonfigurowałem to nie dało się biegać w prawo,a ja mam nadzieję że będzie 1 liga Polska(inaczej 2 ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Logitech Chillstream 2 - ok. 80 zł za nówkę.

A żeby tak jednolinijkowca nie strzelać, spytam przy okazji, bo jedna rzecz mnie frapuje...

Na meczach (prawdziwych : ) ) często widzimy, jak jeden gracz podając do drugiego piłkę, kopie ją bardzo mocno, dzięki czemu podanie jest szybkie. W FIFA jak do kogoś podaję jest tak, jakby piłkarz celował piłką dokładnie w miejsce, w którym adresat podania stoi, więc piłka się do niego "dotacza", a to strasznie masakruje dynamikę akcji.

Jest jakaś kombinacja klawiszy, która sprawia, że te podania stają się mocniejsze?

I w ogóle, czy są jakieś fajne jeszcze opcje z podaniami? Na razie jedyne co odkryłem, to lob na dobieg (LT+Y). : /

Edytowano przez Alaknar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć, kiedy kończy się BETA Fify Online :) i kiedy będzie wspierana przez X Fire

Beta się skończy kiedy panowie z EA uznają że zrobili wersję pozbawioną błędów, i chyba nic oprócz wyeliminowanych błędów to nie zmieni i gra zostanie za darmo :)

Do XFire będzie dodana jak twórcy tego programu zechcą to zrobić, liczyłem że w dzisiejszym updacie ale niestety nie.

Jest jakaś kombinacja klawiszy, która sprawia, że te podania stają się mocniejsze?

W podaniach na dobieg wystarczy dłużej przytrzymać klawisz podania, spróbuj może w zwykłych też zadziała. Mi osobiście to nie przeszkadza :)

I w ogóle, czy są jakieś fajne jeszcze opcje z podaniami? Na razie jedyne co odkryłem, to lob na dobieg (LT+Y). : /

Sprawdź w opcjach klawiszy to się wszystkiego dowiesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...