Skocz do zawartości

ADrive - potrzebuję porady, nie można ściągnąć plików


Reynard

Polecane posty

Adrive, internetowy dysk o pojemności 50 GB i do tego darmowy. No i właśnie z nim mam problem. Nie wiem ilu użytkowników tego forum z niego korzysta, ale sprawa jest następująca. Jestem na nim zarejestrowany od jakichś dwóch - trzech miesięcy i w tym czasie wrzucałem na niego różne drobne rzeczy, jednak jakiś czas temu, okazało się, ze nie mogę tych plików ściągnąć! I tak miałem szczęście, bo były tam także pliki z mojego ostatniego szkolenia, ale to właśnie jest najdziwniejsze. Te dane które od samego początku tam wrzucałem, nie mogłem pobrać, ale te pliki ze szkoleń, które były wrzucone później, ściągnąłem bez większych problemów. Całą resztę pousuwałem, bo i tak nie mogłem ich pobrać (ta niemożność wyglądała tak, że w czasie próby downloadu ściągało się góra kilka bajtów z całego pliku) . Aha, ten dysk do operacji pobrania i uploadu potrzebuje sterowników Java, które mam zainstalowane w najnowszej wersji.

I tu moje pytania. Czemu nie mogłem tych plików ściągnąć, czy komuś z was się to zdarzało? Czy to były jakieś przejściowe problemy i teraz już wszystko w porządku czy może ADrive nie jest już jednak darmowy? Bardzo proszę o pomoc, bo ta strona naprawdę mi się przyda, zwłaszcza kiedy reinstaluję system i muszę gdzieś przechowywać niektóre pliki a nie będę przecież kupował cały czas DVD - R/RW.

O adrive.com dowiedzialem się z numeru CD-Action 03/2009 (162) Marzec w artykule "Archiwizacja online, czyli nie taki diabeł straszny" gdzie o tej stronie napisano, cytuję "Aż 50 GB darmowej przestrzeni i łatwy w obsłudze aplet Java zarządzający wrzucaniem i ściąganiem plików to główne, ale nie wszystkie powody, by zainteresować się tym serwisem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...