Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Survival

Area 51, jak zabić specyficznego kosmitę

Polecane posty

Postanowiłem wrócić do przeszłości i zobaczyć czy gry z przed 3 czy 4 lat bardzo się postarzały. I tak na pierwszy ogień poszła Area 51, gra może trochę nie w moim klimacie(dość futurystyczna:D) , jednakże słyszałem o niej dobre opinie. I tak oto doszedłem do etapu o nazwie "The Last End" , czyli końcówka, co wynikało z recenzji E. Siekiery z września 2005 roku, do której zamieszczony był screen (widziany przeze mnie w owym etapie) z komentarzem Siekiery : "UFOm, że też dotrzecie do finału gry....". Mam problem w przejściu jednego UFO-ka. Na początku etapu leci dwóch obcych przez most, ja zabijam ich z góry snajperką, następnie trochę się cofam i przed zjazdem windą zabiłem jeszcze jednego. Po zjeździe winda jest UFO-k przywołujący słabszych towarzyszy. I właśnie go nie mogę zabić, ponieważ żeby go trafić należy zajść przeciwnika z drugiej strony, jednakże tamta strona pilnowana jest przez działo maszynowe. Próbowałem je zniszczyć, ale nigdy nie dożyłem tego momentu. Jak wy przeszliście ten moment? Pomóżcie.

P.S.

Wiem, że mogłem krócej opisać problem , ale miałem trochę wolnego czasu i zdecydowałem na dłuższe bazgroły.

P.S. 2

Aż tak długie to one nie są:D

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...