Skocz do zawartości

Rozwiązany: Icewind Dale 2, klawiatura nie reaguje


Aiden

Polecane posty

Witam.

Mój problem polega na tym, że kiedy np. próbuję wpisać imię członka drużyny to, żeby literka się pojawiła, muszę klikać kilka lub kilkanaście razy. Problem niby niewielki, ale tyczy się to też uruchamiania menu klawiszem Esc lub aktywnej pauzy spacją. Zupełnie nie wiem co to może powodować. Ma ktoś jakiś pomysł? Aha i jeszcze taki mały problem. Kiedy włączam grę w 32 bitowej palecie kolorów, to te białe napisy pojawiające się kiedy np. coś oglądam, wyskakują w takim wielkim czarnym prostokącie, zasłaniającym część ekranu. Rozwiązaniem jest 16 bitowa paleta kolorów i ustawienie programowego przeźroczystego kopiowania, ale czy da się to zrobić tak, żeby i w 32 bitowej było ok?

Mój sprzęt:

-procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+ 2,61 GHz

-3 Giga RAM

-GeForce 8800 GTS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zbyt nową kartę grafiki do tej gry. To apropo drugiego problemu. Jeśli posiadasz Win XP, to musisz obniżyć poziom przyspieszania sprzętowego. Prawy klawisz na pulpicie -> Właściwości -> Zakładka Ustawienia -> Zaawansowane -> Zakładka Rozwiązywanie problemów, i tam stopniowo zmniejszaj poziom przyspieszania. Nie wiem czy coś takiego jest w Viście. Jeśli nie to jedyne co pozostaje, to całkowite wyłączenie DirectDraw programem DXDiag. Ale wtedy będziesz musiał grać w oknie, bez DirectDraw nie da rady włączyć pełnego ekranu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...