Skocz do zawartości

Beyond Good & Evil


Gość kabura

Polecane posty

  • Odpowiedzi 407
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Takie pytanko: Jaki trzeba mieć wynik, żeby załapać się do bonusowej misji?

Bo mnie się nie udało załapać, a starszych sejwów z poprzednich posiedzeń z gierką nie mam (bo i po co?). Specjalnie zacząłem nową grę, aby się załapać i kiszka :/.

Mam 22 perły, 41 zwierzaków, wygraną połowę pojedynków z Francisem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, ale to znaczyłoby wtedy, że otrzymany kod można użyć w nowej grze?

Bo po walce z Doomz Priest to raczej do baru Akuda już nie wracamy. :scratch:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee...to zupełnie inna sprawa.

Ja grając w bgae używałem wszystkich 5 sejwów, aby potem móc wrócić do ciekawszych momentów gry (np. tuż przed odlotem w kosmos, przed pościgiem, itp.)

Więc te sejwy były z JEDNEJ ROZGRYWKI ale z różnych etapów gry. Gorzej, jeżeli masz tylko 1 sejw, bo do hillys nie da się nijak z księżyca wrócić. :/

A tak poza tematem-polecam OST z gry-wymiata!!!!

Edit: Czy wie ktos skąd pobrać i jak zainstalować inne ubranka dla Jade??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno znów zacząłem w to grać...lata temu jak kupowałem kosztowała stówę XD heh a teraz tak tanio. Dla mmnie to profanacja że nie wydają jej w żadnej specjalnej serii (Jak prince sands of time z tego samego okresu). Co ciekawe jak są te elementy skradankowe w głosach Alpha Sections słyszę kolesia który podkładał głos w innej grze Ubisoftu z tych czasów - XIII. Ten sam, identyko. To chyba był głos Sheridana. Widać, że wtedy ubisoft stawiał na urozmaicenia...to był swoją drogą piękny rok...ale my tu pierdu pierdu a wrażenia czekają.

Nadal mnie urzka muzyka (szczególnie z Baru Akuda xD) tylko nie wiem jaki jest kod do skrzynki koło cymbergaja. Kilka ciekawych przekrętów znalazłem - jak grasz po raz któryś ze ślepcem to nawet jak dobrze zaznaczyłeś kokosa pod którym jest kulka ona będzie w innym miejscu. Trza zapisać grę i popatrzeć. Bo czasem daje normalnie a czasem na odwrót. Teraz jakoś łatwiej mi idą wyścigi niż jak grałem kilka lat temu. Elementy skradankowe też. Masz super atak wzmocniony? Nie masz po co się skradać. Te kuleczki trafiają w pojemniki alpha sections i wystarczy kopniak a przestaną chodzić i się dusić xD

Gra przefantastyczno-zarąbistyczno-wciągająca. Wszystkiego po trochu - skradanki, akcji, przygodówki, wyścigów (nawet tuiningu xD), elementy photoshopa (lol) - gra ideał.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Beyond Good and Evil to dla mnie gra doskonala ma przepiekny swiat fabule,wkoncu czulem ze gram w idealna gre byla krtoka ale to jedna z niewielu gier (jak Manhunt dla mnie) gra ze niezaluje spedzonego czasu przy niej.

Szkoda ze dostala tak niskie oceny ze i sie dobrze niesprzedala i niewyjdzie czesc 2 teraz graczon potrzebne sa gry gdzie tylko sie morduje (Manhunt :lol:)a gdy wyjdzie gra przelomowa ktra jest super zrobiona to sie niepodoba.

ZOstaje mi tylko jeszcze raz wejsc w swiat BG&E i skonczyc znow ja by czuc sie dobrze i docenic jej wyzosc nad innymi grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze dostala tak niskie oceny ze i sie dobrze niesprzedala i niewyjdzie czesc 2

Ależ chłopie i tu właśnie najdziwniejsza rzecz, że BG&E było bardzo wysoko oceniane, zarówno przez "gazeciarzy", jak i serwisy internetowe, a sprzedaż niziutka. Ja Wam mówie gra doczeka sie sequela jak mamusie kocham. Predzej czy później ale raczej prędzej niż później, bo jak później to chyba wcale. Tak więc wierni fani czekajcie, aż nadejdzie wielki dzień, którego nie zapomnicie do końca Waszych dni, dzień, w którym Wasze oczy ujrzą znów(miejmy nadzieje) piekna panne Jade!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jedna wątpliwość: Czy Ubisoft hodujący właśnie kury znoszące złote jaja (Assassin's Creed, Splinter Cell) będzie miał czas, chęć i czy mu się to odpłaci kontynuować niestety już zapomniany tytuł? Fakt, mogą to zlecić któremuś z oddziałów, ale czy jest sens? Nie jestem przeciwnikiem kontynuacji BG&E - wręcz przeciwnie, ale patrzę na to dość realnie. Niestety. I jeszcze jedno - sequel miałby być czymś na granicy platformówki oraz przygodówki. Czy miałby zatem szanse na walkę z Larą Croft i jej popularnością?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w tym samym czasie wyszedł odświezony PoP i jakoś nie było problemów.

Niedawno ponownie przeszedłem grę i stwierdzam, że mimo kilklu lat...nie zestarzała się ani trochę. Malo tego ma w sobie ducha Raymana 2 (muzyka podczas walk). Z tym Mdyskiem się jeszcze pobawię jak znajdę czas. Ostatnia walka choć prosta nadal uurzeka. To nie gra, to film...taa...a co śmieszne część (spora) graczy miała problemy z tymi perłami. Powiedzcie jak to jest, że jedni mieli wszystko cacy a inni nie. Potem coś Ubisoft schrzanił chyba.

W dzisiejszysch czasach potrzeba nam takich gier - to mix wszystkiego i choć teraz już znacznie prostrzy niż lata temu to czuje, że to będzie hicior jak wyjdzie sequel. I wszyscy go kupią xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie hicior o ile nie schrzanią tego tytułu jakieś fajfusy. Ja dokładnie nie wiem kto dokładnie wyprodukował BG&E(Michael Ancel miał bardzo duży wkład w tę produkcje) ale to oni powinni sie wziac za lepienie sequela. Przecież za KingKonga odpowiedzialna była ta sama grupa co za Beyond'a, to gierka niczego sobie, no nie?! Sprzydałoby sie, by znowu weszło na rynek coś ciekawego, innego, nieoczekiwanego, takiego jakie było Beyond Good & Evil za swoich dawnych i niestety niezbyt dobrych czasów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyond Good&Evil to przykład gry, która byla zbyt innowacyjna jak na tamte czasy, ludzie nie przyjęli jej zbyt dobrze. Nie byli na to gotowi. Ktoś tam pomyślał, że ta gra dla dzieciarni(co jest absolutną bzdurą, nie wiecie jak się zdenerwowałem czytając taką opinię), inni, że kieruje się babą więc do kitu...A kiedyś na jakimś forum przeczytałem: ''Poszedłem do sklepu żeby upatrzeć jakiś fajny tytuł-sprzedawca polecił mi właśnie Beyond'a. Nie byłem do niego optymistycznie nastawiony, ale spróbowałem-i świat Hillys wciągnął mnie bez reszty...'' -tak rozumujących osób było zbyt mało.Poza tym tytuł ten miał słabą kampanie reklamową, nie wszyscy o Beyond Good&Evil wiedzieli.

I jedna rzecz mnie teraz śmieszy-gdy kupiłem tą grę, musiałem wybulić AŻ 50 ZŁ!O lol. To jest moja pierwsza gra za która zapłaciłem 5 dych. Wtedy to było dla mnie dużo-a teraz szastamy tytułami za 100 zl. Ach te dzieciństwo...i stare, dobre czasy :)To było moje najlepiej chyba wydane 50 zł w życiu...

Dobre spostrzezenie Misieckis. KingKonga robili ci sami ludzie i okazał się również bardzo innowacyjny-przecież to wlasnie w nim po raz pierwszy pozbyto sie pasków zdrowia i amunicji! Dzisiaj ta ''technologia'' wykorzystywana jest np. w Call of Duty 2. :o

Niestety-sprzedaż również imponująca nie była. A tytuł conajmniej dobry...Czekamy na sequela Beyond Good&Evil!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toshi650 :arrow: pal licho nas chodzących o laskach, gorzej z Michaelem Ancelem, którego na tym świecie już wtedy prawdopodobnie nie będzie :cry: :roll:

I nie ważne kiedy wyjdzie-ważne aby w ogóle wyszło. I żeby scenariusz robiła osoba wspomniana wyżej...A póki co UBISFOT ma tyle pracy, że na sequela liczyć nie mozna. Nie spodziewałbym się go wczesniej niż za 3 lata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet fajnie tak za 3 lata, bede mial nowego kompa, akurat w sam raz na czas. Tak serio, to wielka szkoda, ze ktos kto jest dobry w robieniu czegoś nie jest w stanie tego zrobić. Pieprzona zależność ale niestety takie jest to cholerne zycie, rzadzi nim kasa kasa kasa kasa kasa kasa........... a szkoda, bo nie najwazniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety-takie są realia tego świata-bez kasy nic nie ma, nie było i nie będzie.

Tak nieco z innej beczki-Beyond Good&Evil to idealny przykład gry, w której przywiązujemy się do swoich bohaterów i trudno nam się z nimi rozstac. Budzą niesamowitą sympatię i naprawdę w ŻADNEJ innej grze nie doświadczyłem takiej więzi miedzy komputerem, a człowiekiem, że tak to ujmę...

Ta gra ma wszystko:

-niesamowicie ciekawą fabułę

-szybkie tempo akcji

-jak na swoje czasy ''swobodę dzialania'' -otwarty świat, który możemy eksplorować, zwiedzać.(to nic, że mały, ale jak ciekawy!)

-innowacyjne pomysły

-bohaterów o ostro podkreślonej osobowości, charakterze-dzięki temu się do nich przywiązujemy na całą grę.

-nutkę dramatyzmu

-wspaniałą ścieżke dźwiękową...

Powiem tak: I Love BG&E... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda... Można sie zakochac w grze, a w zielonoustej i zielonookiej panience Jade to już trzeba. O żadnej innej grze wspomnienia nie sa tak gorace i soczyste. No moze MaxPayne odrobinke w tej kwestii jej dorównuje ale pozostaje czekać na edition 2!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie Nie wszystko stracone! Istnieje specjalne forum ludzi którzy tworzą propagandę na rzecz pojawienia się BG&E2 link macie tutaj forum jest niestety po angielsku ale jeżeli ktoś tego języka nie za bardzo rozumie to zapraszam na forum hmm... spolszczone? Chyba tak ale ma dopiero kilka dni więc jest w powijakach. Tak czy owak dla głodnych newsów odnośnie BG&E2 zapraszam na któreś z tych forów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sountrack-miodzio :) (tak jak sama gra)

Nic tylko czekac na sequela... ale mam wiele obaw, co do jego powstania. Mimo, iż BGaE ma pokaźną grupę fanów, to zyski ze sprzedaży gry nie były takie, jakich by chciał Ubisoft. Możliwe, że nie będą chcieli znowu ryzykować... Anyway- czekamy z utęsknieniem na BGaE2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie wszystkich fanów tej gry, BG&E to najlepsza gra z jaką się spotkałem, żadna nie ma tak unikalnej fabuły i nie łączy tylu różnych gatunków. Szkoda, że szanse na sequel są nikłe...eh.

Tu macie adres do mojego fanowskiego filmiku o BG&E 2 :)

http://www.youtube.com/watch?v=7_SfT8j2JeQ...%2Epl%2Fjojok21

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BG&E...naprawdę kapitalna gra....oczywiscie na sequel musimy czekać, bo UbiSoft jak na razie zaprzęga Ancela do spłodzenia kolejnego Raymana & Kórlików (notabene lubię tą grę, ale wychodzi tylko na Wii oraz DS, zgredy !!)

Wracając do BG&E- mam malutki problem podczas ucieczki z fabryki Alpha Section- dochodzę do miejsca, gdzie jest dwóch strażników, którzy pilnują daleszego przejścia, gdy atakuję obojętnie którego żyrodyskiem, drugi leje mnie równo :/, wie ktoś ,co zrobić ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...