Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrubyKocur

Małe uno problemo ze zdrapką...

Polecane posty

Niedawno zrobiliście na Facebook'u ankietę, w której pytaliście nas, czy wolimy dostawać "pełniaki" na płycie, czy w jakiejś innej, nie fizycznej postaci. Osobiście zagłosowałem za reformą. Jednak gdy dzisiaj dorwałem się do najnowszego CD-Action ze skrzynki pocztowej, jak już rozerwałem folię, kiedy już zdzierałem sreberko ze zdrapki, uświadomiłem sobie, że ten papier pod spodem chyba nie powinien się aż tak marszczyć... Nie no, w porządku, mój błąd, bo pomyślałem: "a po co komu instrukcja? phi", po czym rozejrzałem się za jakimś przedmiotem umożliwiającym skuteczne usunięcie warstwy zasłaniającej kod. Pomyślałem o linijce z szuflady, a po chwili już miałem ją w dłoni i zacząłem zdrapywać sreberko. No, w każdym razie, skutek jest taki, że nie widać 4 środkowych znaków. Teoretycznie mógłbym się tłumaczyć, że nie zdzierałem tego mocniej, niż zwykłej zdrapki z kiosku, ale fakty są takie, jak widać. Jakoś nie uśmiecha mi się próbowanie różnych kombinacji przez cały dzionek i pół nocy. W takiej sytuacji moje pytanie brzmi następująco: czy można zaradzić w jakiś sposób ów problem obchodząc się bez zabawy w Mister Hackermana? Bez owijania w bawełnę: czy Moglibyście dać mi nowy kod lub znając widoczne znaki, odcyfrować w jakiś sposób obecny? Nie mówię tu oczywiście o wpisywaniu różnych kombinacji za mnie, świętą krowę, tylko tak sobie myślałem, czy nie macie przypadkiem jakiejś bazy key'ów, czy coś w ten deseń?
Z góry przepraszam za wszystkie błędy w powyższym tekście, moja nauczycielka od polaka z gimnazjum skutecznie odstraszyła mnie od jej przedmiotu w stronę nauk ścisłych :icon_smile:
Dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź, pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...