Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yowie

Rozwiązany: Advent Rising, gra chodzi w przyspieszonym tempie

Polecane posty

A ja mam niestety problem z grą Advent Rising. filmiki działają dobrze, ale sama gra wygląda tak, jakby gral na przyspieszonym tempie, myszka skacze o parę stopni. Nie da się tak grać, bo wystarczy nacisnąć przycisk poruszania się i postać lata po całej planszy (oczywiscie nie dosłownie lata). Może jest na to jakis patch albo sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat się nie odzywałem na Forum, ale się konkretnie zdołowałem. Mam dokładnie to samo, co powyżej. No i w dodatku gra obsługuje rozdzielczości do 1600... ale pomija moją 1440x900. Jakkolwiek - i tak nie mogę z menu ustawić żadnej poza default, bo licznik sekund (oraz dialogi w samej grze) pojawiaj się na ułamek sekundy. Muszę grzebać w .ini, żeby ustawić inną rozdziałkę.

Stery mam nowe (a wierzecie mi, że do Nvidii optymalne stery na Compalu nie jest łatwo zdobyć).

Konfig: Laptop Compal

Intel Core2Duo 2GHz

G-force 8600M GT 512 DDR2

2 GB RAM

WinXP SP2

Czy to kwestia grafy, DX, czy jakiegoś brakującego patcha do gry? Boję się, że problem będzie podobny, jak z Rush For Berlin, w którego sobie nie pograłem, bo jednak bug ze specjalnymi umiejętnościami mnie skutecznie odrzucił. A że sprawa się wówczas nie rozwiązała (chyba, bo nie sprawdzałem, miałem dośc czekania), to może kolejny developer czy wydawca puścił jakiegoś bubla? Tym razem już ciężko mi olać kolejną gierkę. Dacie radę jakoś pomóc? Dzięki z góry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mi działa :)

Spróbujcie także ustawić ,,zgodność systemową" , też pomaga z przyśpieszoną grą :)

Jak to zrobić? :P

Klikacie prawym przyciskiem na ikonę gry, wybieracie ,,właściwości" potem wybieracie zakładkę ,,zgodność" i tam macie ,,uruchom ten program w trybie zgodności z ..." i se wybierzcie system, ja polecam ,,z Windows 98"

PoZdRo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...