Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Radyan

Bitewniaki

Polecane posty

Gość Jedi_padawan

Ok to ja tez powiem:P Plaszcz ciemno srebrny, rozjasnione srebrnym, bron, "suchy pedzel" srebrny, szarfa ciemno-szary rozjasniany, hmm... ten taki plaszczyk na nogi jasno niebieski, cieniowany, zbroja srebro na to zloto cieniowany brazem, twarz cielisty cienowany czarnym. Rekawice i buty ciemny braz. Podstawke zrobilem "na beton", czyli najpierw szpachelka, a potem pokryte szarym z rozjasnieniem... Makiete mam zamkowa:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lurz powiadasz?? To świetnie, już nie mogę się doczekać!!

Farbki zakupiłem bo bez czerwonego się nie da.

Mam teraz dylemat co do płaszcza elfów...zostawić niebieski czy tak jak ty (i na obrazkach) zrobić szary. Chociaż wszyscy mi mówią że niebieski ładniej wygląda...

Gondorczyk – Gdy w końcu miałem na posiadaniu czerwony to „spodnią” szatę pomalowałem na biało w czerwone paski...

PS. Jak odznaczasz dowódców...jak rozumiem to są te same figurki tylko inaczej pomalowanie??

PS2. A co do Allegro to się nie obawiaj, na razie czekam na resztę przesyłek i czatuję na tani podręcznik do WFRP więc kaski i tak nie mam...

PS3. JA CHCĘ MAKIETĘ!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oznaczam dowódców? Hmm... Nie oznaczam :D. To po prostu inne figurki - bohaterowie. Dla Zła jest to kapitan Uruków, dla dobra Elladan, Elrohir lub Aragorn. Ale jeden elf ma ciut jaśniejszy płaszcz :D.

Teraz zaczynam nieco bardziej 'inwestować' w siły Zła - tak jak pisałem, mam oko na jeźdźców wargów, Saruman też nie byłby od rzeczy...

Ja pola bitew robię metodą "szybką" - wykorzystuję zielonkawe (w zasadzie ciemnoturkusowe ;)), "szorstkie" prześcieradło, pod którym formuję wzgórza z książek itp. Ale mam kilka pagórków ze wspomnianej pianki-gąbki - to, o czym pisałem. Jestem też w trakcie wykonywania "ziemnej" twierdzy. Później zrobię kilka dodatkowych ruin, jakąś rzeczkę może, staw... W ogóle planuję przyciąć sobie sklejkę na wymiar 1,5 na 1,5m i pokryć to flockiem-trawą.

PS. A jak kupowałeś farbki, Yager? Pojedyńcze, duże (12ml) słoiczki, czy jakiś zestaw? (jeśli tak, to jaki?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: twoje, Yager, malowanie gondorczyków (biało-czerwone paski ^^) przypomniało mi fajną figurkę z nauki malowania we wroclawskim Bardzie - dziewczyna (lat 16-17, wygląd 'gothic') pomalowała swemu night goblinowi (WFB) szatkę z kapturem na wściekły róż. Wyglądał bosko :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
A gdzie w wawie jest sklep Games Workshop?

FABER FABER S.C.

Puławska 11, 02-515 Warszawa, tel. / 22 / 8491265

Dom Wydawniczy BELLONA

Krakowskie Przedmieście 11, 00-068 Warszawa, tel. / 22 / 8261707

Firma Księgarska CENTAUR

Brazylijska 9, 03-966 Warszawa, tel. / 22 / 6175746

Sklep MORION S.C

Powstańców Śląskich 124 Paw. 155, 01-499 Warszawa, tel. 0602276219

IMPERIALIS

Waszyngtona 2A/8, 03-910 Warszawa, tel. 0601323209

Sklep GOBLIN

Al. Jana Pawła II 35, Warszawa, tel. / 22 / 435 10 25

Z czego osobiści polecam ten Krakowskich Przedmieściach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Hehe a ja dzisiaj zakupiłem dwa numery Władcy Pierścieni tzn. standardowy Legolas+żółta farbka i Gandalf Biały na koniu (The Two Towers). Byłem mile zaskoczony gdy ujrzałem tą figurkę bo była mi potrzeban do armi. Świetna niespodzianka naprawdę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja dzisiaj zakupiłem dwa numery Władcy Pierścieni tzn. standardowy Legolas+żółta farbka i Gandalf Biały na koniu (The Two Towers). Byłem mile zaskoczony gdy ujrzałem tą figurkę bo była mi potrzeban do armi. Świetna niespodzianka naprawdę

Aaaaaaaa!!!! To numer z Legolasem już jest?! Jak chciałam kupić, to mieli w empiku tylko orki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

1. 12 plastiowych Goblinów, , 4ml farbki: Black, S.Brown, Silver and Green + kartonowe postacie

2. 8 plastikowych Wysokich Elfów i 4 Gondorczyków, 4ml farbki: Gold, Blue, Flesh and White.

3. Frodo(Fellowship), 4ml farbka: red + kartonowe postacie

4. 10 plastikowych Uruk-Hai

5. Lurtz

6. Aragorn (Two Towers)

7. 12 plastikowych Wojowników Rohanu

8. Legolas i żółta farbka

9. Kapitan Uruk-Hai

10.10 plastikowych Uruk-Hai

11.Boromir (Fellowship)

12.Gandalf (Khazad-Dum)

13.Plastiowe figurki kawalerii Rohanu - koniki

14.Plastiowe figurki kawalerii Rohanu - rycerze

15.Saruman

16.Ugluk

17.Grishnak+kartonowe postacie

18.Eomer

19.Farbki (Red Gore, Bestial Brown)

20.Plastikowe figurki Goblinów z Morii

21.Gimli + kartonowe postacie(Balrog i Troll Jaskiniowy)

22.plastikowe ruinki

23.12 plastikowych Wojowników Minas Tirith

24.12 plastikowych Orków saurona

25.Sam

26.Faramir i kartonowe postacie

27.Plastikowi Siege Uruk-Hai

28.TTT Haldir

29.Theoden

30. Beserker

31. Seige uruk-hai

32. Merry and Pippin

33. Gondorians sprue

34. Gondorian standard

35. Galadriel

36. Elrond

38. Grima Wormtongue

39. Gandalf the White

40. New Riders of Rohan standard special edition (a Rohan Royal Guard standard bearer only available through BGiME)

41. Mordor orc sprue

42. Mordor orc standard.

43. Mounted Faramir

44. Men and Elves sprue

45. Gil-Galad

46. Elendil

47. Isildur

48. Gorbag

49. Shagrat

50. Rohan warriors sprue

51. Gamling on foot

52. ROTK Eowyn (witch king version)

53. Hama

54. ROTK scenery sprue

55. Minas Tirith mtd std (mounted standard?)

56. Gothmog (foot)

57. Denethor

58. Mordor orc captain

59. 2 part Faramir (on foot ROTK)

60. New Boromir - the armoured Boromir with shield, only available in BGiME

61. Strider (fellowship)

62. Bilbo.

63. Gollum (TT)

64. Eomer on foot (ROTK)

65. Theodred

66. Riders of Rohan sprue

67. Riders horses

68. Plastic warg sprue

69. Warg rider sprue

70. Haradrim sprue

71. King of the Dead

72. Mordor orc sprue

73. Merry and Pippin (ROTK)

74. ROTK Witch king

75. Conversion kit

76. Armoured Legolas (ROTK)

77. Easterling captain.

78. Aragorn the King (ROTK)

To lista wszystkich numerów mających się ukazać (kolejność może być inna jako ,że dane są po części z serwisu Polskiego po części z The Last Aliance). W numerze 60 i 40 będą specjalne igurki dostępne tylko w pisemku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej numerow nie bedzie??

:shock: A po co Ci więcej??? Koszt wszystkich numerów 77x24.90 + 9.90 = 1927,20 zł... Razem będzie też na pewno ponad 200 (dokładnie nie liczyłem) figurek, punktowo też niewyobrażalna liczba... :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

A i tak kilku figurek które ja uważam za niezłe niebędzie. Cholera szkoda ,że tak wcześnie zacząłem zbierać mniej kasy bym wydał. W Warszawie w kiosku w Cerntrum Handlowym na Sadybie wczoraj z 15 numerów jeszcze widziałem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

heh, ja ostatnio zacząłem się trudnić w malowaniu figurek w skali 1:72 z XVIII (czasy napoleońskie). teraz tylko zrobię jeszcze jakąś planszę, skumbinuję jakieś zasady i nieco zmienię na potrzeby mojej gry, po czym - wiśta wio! - pogram sobie z kumplem :D ( BTW to o wiele lepszy interes niż kupowac figurki Warhammer'a czy LoTR'a)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Z tego co wiem był kiedyś (zresztą daqlej jest) system historyczny. Bardzo ciekawe ,gdyż rozgrywka była czysto taktyczna ,gdyż figurek było na planszy około 12 po jednej stronie. A instrukcja zajmował jedną kartkę A4 (mamy z tego zajęcia w szkole:) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

To musiałbyś jakiś wyjątkowo prymitywny system... osobiście suzkam czegoś na 100-200 jednostek po każdej stronie - tak, aby każda figurka robiła za regiment. Przydałoby mi się więc coś bardziej rozwiniętego... ale i tak dzięki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak kilku figurek które ja uważam za niezłe niebędzie. Cholera szkoda ,że tak wcześnie zacząłem zbierać mniej kasy bym wydał. W Warszawie w kiosku w Cerntrum Handlowym na Sadybie wczoraj z 15 numerów jeszcze widziałem:)

Sadyba? To jutro tam jadę po szkole, nie ma bata :P Obym tylko nie przekroczyła mojego limitu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ja się wybierałem, ale niestety jakoś pogoda w ten weekend nie dopisała i miałem też trochę zawalony dzień i w końcu zapomniałem, a z domu jakoś też za bardzo ruszać się nie chciało.

W poniedziełkowej "Wyborczej' na stronach dodatku stołecznego był artykuł podsumowujący turniej, więc jeśli ktoś miał dostęp, to może sobie poczytać (zawsze w necie jest wersja elektroniczna gazety, ale nie wiem czy mają tam archiwlia, więc nie jestem pewien, czy dzisiaj jeszcze będzie. jak kogoś interesuje, to mam ten numer i mogę streścić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Może należałoby trochę rozruszać dyskusję a więc proponuje ,żeby każdy napisał jaką gra armią i jakiego ma ulubionego bohatera.

Ja osobiście gram Rohanem. Po pierwsze dlatego ,że jakoś to właśnie jest moja ulubiona nacja w śródziemiu. Bardzo mocna kawaleria i sporo bohaterów tworzą z niej armię silną ,manewrową ale trudną w graniu. Ale naprawdę piękne są ataki Rohańskiej kawalerii. Natomiast moim ulubionym bohaterem jest Eowina. Nie wiem czemu jakos wpasowuję się klimatem w tą Armię. Uwielbiam też Gamlinga bo na koniu ze sztandarem wygląda super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...