Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Reddrako

Rozwiązany: Legend: Hand of God, problem z Ageia Phisicx

Polecane posty

Witam

Kupilem ostatnie CDA z lekkim pobudzeniem ze wzgledu na dodatek w formie Legend - Hand of God.

Pisemko poczytalem - a jakze, ale clou wieczoru byla gierka...Nie musze pisac jak bardzo bylem zawiedziony jak okazalo sie ze po zainstalowaniu (succesfuly) okazalo sie ze sobie nie pogram! Chodzi o to ze przy rozruchu program nie widzi innego programu - Ageia Phisicx (nie jestem pewien czy to poprawna nazwa).

Na forum w necie znalazlem podobny problem i nawet sposob na rozwiazanie go - jednak - coz byl napisany w jezyku ktory nie do konca lapie - nie jestem informatykiem ani mlodym hakerem i nie w tym jestem niestety albo i stety ksztalcony.

Bylo cos o bibliotekach, o usuwaniu i wklejaniu plikow, przeinstalowywaniu itd itp...dosc ze g... z tego pojalem zatem zwracam sie tutaj o pomoc. nadmienie tutaj ze na pewno nie sa to niedomagania sprzetowe bo sprzet mam nienajgorszy (zeby sie nie chwalic nie napisze ze dobry) Moze ma ktos ludzkie rozwiazanie tego problemu, moze ktos potrafi w miare jasno napisac (bez zargonu - jestem muzykiem wiec mojego zargonu nie zrozumialoby 90% spoleczenstwa a nie na tym oswiecanie innych polega). Bede wdzieczny za okazana pomoc.

[ciach]

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów. Pisz na temat.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam inny problem.Otóż w grze dla bohatera istnieje tylko podłoże tzn. teren po którym się porusza.Mogę przełaźić przez ściany a nawet wyjść poza planszę.Bochater nie reaguje na żadne drzewa czy skały, po prostu przez nie przechodzi.Na początku myślałem że to jest spowodowane tym, że miałem mało miejsca na dysku systemowym i gra nie mogła skopiować pliku CollisionInfo.map.Jednak po zwolnieniu miejsca problem występuje nadal.I powiem szczerze że niektórzy może by się cieszyli gdyby mgli przechodzić przez ściany ale mnie to wkurza.Przykład - zwalone drzewo.Mogę przez nie przejść mimo że fabuła wymaga abym znalazł inną drogę.Jeśli ktoś ma podobny problem a go rozwiązał to proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...