Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CzesiekPodlaski

World in Conflict, Jak zwykle problem z multiplayerem

Polecane posty

Dżem dobry. Problem jest taki,że jak wchodzę na niektóre servy lub na mecze mojego klanu ,to pojawia się komunikat, że nie mam takiej mapy i żebym sobie poszukał na ble ble ble I TU JEST HACZYK !!! Mapa moze i byc Rodzinne Miasto itd. które są już po zainstalowaniu gierki, a tu pokazuje sie to samo! Patchowałem, robiłem reinstalkę i guziczek. Jak by co to mam Vistę 32bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy problem dotyczy tylko tego kompa. Czyli zainstaluj na inny m PC i zobacz czy działa. Jak nie to sprawdź na massgate o ci powiedzą ci z ekipy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie multiplayera. Zamierzam kupić wic'a w najbliższym czasie, jednak nie wiem czy warto kupować dodatek o Sowietach, czy nie warto. Nie zależy mi na kampanii, to musze podkreślić. I moje pytanie: czy dodatek, w wyszukiwaniu sesji/meczy jest traktowany jako "osobna gra", czy tylko jak patch za 40-50zł (czy są sesje po Soviet Assault i na nie na semj podstawce nie wejde). Czy nowe mapy z niego są do pobrania itp. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi, bo jak widać nie najlepiej umiem to ubrać w słowa dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to jest traktowane jako patch i (lecz nie jestem pewien) mapy Soviet Assaulta są na mapach które występują w podstawce.

Choć chyba się mylę, ale głos ludu (kilku moich kolegów) tak twierdzi to przekazuję to dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...