Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mr. WHO

Homeplanet - problem z pewną misją

Polecane posty

Witam,

mam problem z misją w grze Homeplanet:

Jest to misja bodajże nr.4 (nie jestem pewien bo w tej grze jest dziwna numeracja).

Chodzi w niej o to by odeprzeć atak bombowców typu sherman, potem odeprzeć dwa statki desantowe z eskortą,a potem jeszcze ochronić swoje własne desantowce.

Problem jest w tym, że ta misja to jakiś koszmar i przebiega mniej więcej tak:

1) Atak bombowców na frachtowce.

2) Atak myśliwców dla zmyłki

3) Atak desantowców z eskortą

4) Atak na moje własne desantowce.

W czy problem? Otóż te punkty trzeba wykonać perfekcyjnie a mimo to i tak mnie mogą załatwić, oto problemy:

1) Jeśli nie załatwię w porę bombowców to one rozwalą frachtowce, które same w sobie nie są ważne ale...

2) Atak zmyłki w przypadku braku ww. frachtowców bardzo często leci prosto na moje desantowce co kończy się porażką misji.

3) Atak wrogich desantowców to już prawie himalaje absurdu - same desantowce są cholernie dobrze opancerzone i uzbrojone więc same łatwo robią ze mnie sieczkę, a Eskorta (5 lub 6 myśliwców) wali do mnie rakietami jak tylko się do nich zbliżę.

4) Atak na moje desantowce przeprowadzają myśliwce i bombowce i nie mam szans samemu je wszystkie załatwić.

Dodatkowo do tego absurdu dochodzi to, ze mam stary statek, uzbrojony w 2 rakiety, a moi skrzydłowi latają wszędzie tylko nie tam gdzie są potrzebni (nie mogę im wydawać komend).

Czy ktoś wie jak poradzić sobie z tym absurdem?

Zna ktoś jakieś kody? A może ktoś wie jak edytować plik save by przeskoczyć tą misję?

Gra jest bardzo fajna i nie chciałby jej wywalać po 1 dniu, ale przy takich absurdach już mi na tyle ciśnienie podniosła, żę już prawie nad nią wyrok wisi.

Help.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...