Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurczakt

jaka karta graficzna do pdc e2200 ?

Polecane posty

jaką wybrać kartę do procka pdc e2200 żeby była wyraźnie lepsza od geforce 8600 gt i żeby dawała radę w gta 4 na medium najlepiej w cenie 400 - 500 zł . A jeżęli by się podkręciło proc do 3 ghz to nie blokowałby takiej karty ? Bo bez podręcenia chyba będzie blokował jak myślicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, 9800gt lub radeon 4830. Oczywiście jeśli chcesz mieć kartę rzędu 9800gt/R4830 nie obejdzie się bez OC procesora, jeśli się na tym znasz to możesz próbować kręcić do 3Ghz.

Druga ważna sprawa to zasilacz, nie podałeś jaki posiadasz, a może to być istotna sprawa przy doborze nowej karty, ponieważ jeśli zasilacz okaże się marny komp nie wstanie lub będą pojawiać się restarty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gta 4 na twoim kompie bedzie chodzic slabowato bo masz procesor slaby, a to od niego w duzej mierze zalezy plynnosc gta 4,

ja bym brał gf 9800gt lub podobnego wydajnosciowo radeona hd4830

@down

jak to samo napisalem jak dodalem o gta jeszcze ?? :verymad: :klnie:

ja mam intel pentium dual core e2160@3.0ghz i mam wykorzystanie 90% podczas gry w gta4, gta 4 w sporym tez stopniu korzysta z 4 rdzeni, ale to jak napisales przez to ze jest zle zoptymalizowane,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz zainwestować w nowy zasilacz... Na tym, co masz, możesz co najwyżej uruchomić GF7600. Polecam zasilacz przynajmniej 450W dobrej firmy. No chyba, że myślisz o upgrade grafiki w przyszłości, wtedy warto zainwestować się coś mocniejszego.

Na tym procesorze bez o/c grafika nie będzie wykorzystywała swojego potencjału. Bez większej ilości pieniędzy się nie obejdzie... Niestety po zakupie zasilacza kwota pieniężna z puli, o jakiej pisałeś, będzie zbyt mała, by można było kupić coś wyraźnie wydajniejszego od Twojego 8600..

Zresztą nie masz jeszcze co narzekać, na min wszystkie nowe gry Ci jeszcze pójdą.. Podkręć procesor, dostosuj do jego fsb szynę pamięci na ramach, podkręć grafikę (np w ati tool) i ciesz się blisko 20% zwiększeniem wydajności..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...