Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orthomyxovirus

Ledowy ring w padzie

Polecane posty

Takie pytanie bo mój brat to cwaniak :D

ring w padzie zależnie od playera sam zmienia kolor? tzn pierwszy zielony drogi niebieski itp? czy można samemu zmienić kolor podświetlenia? mam dwa oryginalne pady bez snejka (bezprzewodowe) i w pierwszym mam tak iż świeci się róg 1 playera na zielono a na drugim padzie róg 2 playera na niebiesko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz modyfikacje. Standardowo wszystkie "ring'i" świecą tylko na zielono :) Samemu można, ale na pewno wymaga to rozkręcania pada i zabaw z lutownicą.

Weź drugiego pada (z niebieskim podświetleniem) i użyj go jako pierwszego pada. Zobacz czy wszystkie ringi świecą się na niebiesko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma śladów naruszeń, to nikt ci tak nie powie, bo niby jak mają sprawdzić, że plomba została naruszona? Mikroskopem? Nie mają takich możliwości. Chyba że mówisz o zmienionych ledach, które są widoczne. Tutaj już nie wiem jak to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od zdolności manualnych. Ja widziałem przed sobą dwie konsole, moją i znajomego. Jego miała zdjętą plombę, bo bawił się w malowanie obudowy i wycięcie wzoru w niej. Różnicy nie było widać nawet i pod lupą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...