Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Orthomyxovirus

Ledowy ring w padzie

Recommended Posts

Takie pytanie bo mój brat to cwaniak :D

ring w padzie zależnie od playera sam zmienia kolor? tzn pierwszy zielony drogi niebieski itp? czy można samemu zmienić kolor podświetlenia? mam dwa oryginalne pady bez snejka (bezprzewodowe) i w pierwszym mam tak iż świeci się róg 1 playera na zielono a na drugim padzie róg 2 playera na niebiesko.

Link to comment
Share on other sites

To masz modyfikacje. Standardowo wszystkie "ring'i" świecą tylko na zielono :) Samemu można, ale na pewno wymaga to rozkręcania pada i zabaw z lutownicą.

Weź drugiego pada (z niebieskim podświetleniem) i użyj go jako pierwszego pada. Zobacz czy wszystkie ringi świecą się na niebiesko.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie ma śladów naruszeń, to nikt ci tak nie powie, bo niby jak mają sprawdzić, że plomba została naruszona? Mikroskopem? Nie mają takich możliwości. Chyba że mówisz o zmienionych ledach, które są widoczne. Tutaj już nie wiem jak to jest.

Link to comment
Share on other sites

Zależy od zdolności manualnych. Ja widziałem przed sobą dwie konsole, moją i znajomego. Jego miała zdjętą plombę, bo bawił się w malowanie obudowy i wycięcie wzoru w niej. Różnicy nie było widać nawet i pod lupą :)

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...