Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bylon

Słuchawki Razer

Polecane posty

Szukam słuchawek Razera. Jestem nastawiony na Carcharias, ale w Empiku zabaczyłem Meduse za 200 zł (Carcharias są na zamówienie). I teraz co wziąć? Bo Carcharias są w Komputroniku za 289zł.

W CD-A Carcharias miały 9 POWERów, a cena raczej nei gra roli, jednak 100zł to już coś jest, nie?

Więc co mam wybrać?

Aha, a może dołożyć 49zł i wziąć Barracude?

Powiem jeszcze, że zależy mi na desginie, ale przedewszystkim na zankomitje jakości dźwięku w grach, a także żeby nadawały się do muzyki (będę je dzielił z jej wielbicielem).

Aha, jeszcze jedno: Tylko Razer wchodzi wgrę, więc proszę mi tu nie proponować Fatal1ty, Logitexhów czy Trustów.

PS. Zależy mi na extra szybkiej odpowiedzi, bo jutro biegnę do Komputronika/Empiku i zamawiam/kupuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił Carcharias i powiem tak - grają naprawdę świetnie. I jako słuchawki do gry w necie (grałem na nich w Crysisa na multi) i jako słuchawki do słuchania muzy - słuchałem z kompa z zewnętrzną kartą dźwiękową - niestety nie pamiętam modelu, ale na pewno byle szajs to nie był, bo kumpel dał za nią 300 zł. Dodam, że grałem ponad 3h i muzy słuchałem około 1h, więc trochę usłyszałem.

Porównywałem je również z Falal1ty(moje wysłużone słuchawki - wziąłem do kumpla by porównać jakość dźwięku) i powiem jedno - Fatal1ty przy nich leżą na plecach do góry nogami :P

Tyle odemnie - jak bym miał te 300 zł i chciałbym kupić słuchawki to bym leciał z pieniędzmi w zębach po nie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...