Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xeinap

Rozwiązany: Laptop do gier

Polecane posty

Witam. 

Planuję zakup laptopa, który będzie wykorzystywany głównie do gier, a konkretnie Rainbow Six: Siege.

Zależy mi na tym żeby grać ze stabilnymi fpsami, obojętnie na jakich ustawieniach graficznych (tylko cienie lepiej ustawione)byleby było co najmniej 60 klatek na sekundę w wyżej wymienionej grze. Najlepiej z SSD i 17". Proszę o dobry stosunek cena-jakość. Budżet nieograniczony jednak nie chcę płacić za sprzęt tylko po to, żeby grać na ultra. Zależy mi wyłącznie na płynnej rozgrywce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na ekranie 120/144hz. Zależy ile więcej trzeba dopłacić. Jak niewiele to ok. Windows 10 najlepiej żeby był. @Nietoperz2 mam do dyspozycji okołO 10 tysięcy złotych. W tej cenie mogę wybrać dowolny sprzęt nawet na streaming by starczył. Dlatego piszę nieograniczony bo taki jaki podałem będzie kosztował znacznie mniej.

Dzięki za propozycję, ale jes chyba zbyt potężny. Gdybym miał go wziąć to bym dodał kilkaset złotych i dobrał SSD i 16 gb ramu bo skoro już kupuję potwora to na całego ;) chociaż się nie znam za dobrze to wiem, że ten trzymałby stałe-120fps. Mój złom stary z intel core i 3, 8gb ramu i radeon hd 7850 jak był czysty to dawał radę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...