Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xirgan

Czy opłaca się kupić ASUS Radeon 3450 256MB (64bit) AGP?

Polecane posty

Mam zamiar kupić tą kartę ASUS Radeon 3450 256MB (64bit) AGP tylko nie wiem czy jest ona warta tej ceny, nie mogę znaleźć o niej nic konkretnego i czy ten zakup w ogóle ma jakiś sens? Zależy mi na tym żeby jakoś zwiększyć wydajność PC'ta (patrz sygnaturka), ale nie ma to być jakaś maszyna do grania w nowe gry ale żeby dało się na niej włączyć starsze gry na wysokich detalach np. GTA San Andreas, NFS Most Wanted, Battlefield 2, Half-Life 2, Dark Messiah of Might & Magic (obecnie mogę grać w te gry ale na niskich lub minimalnych detalach) i zależy mi na złączu D-Sub oraz żeby nie był to zakup na Allegro itp. ale w sklepie internetowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grać tylko w stare gry to powinno wystarczyć, ale dark messiah np. wciąż nie uruchomisz na maksa. Twój wybór jest mały, ponieważ ciężko znalezć w sklepie jeszcze nową kartę pod AGP, co innego na allegro, gdzie masz wybór ogromny. Kupisz tam o wiele lepszą kartę za korzystniejszą cenę. Nie wiem czemu nie chcesz z allegro.

A co do Twojego radeona 9200SE, też go miałem w przeszłości, i wiem co ta za ból ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grać tylko w stare gry to powinno wystarczyć, ale dark messiah np. wciąż nie uruchomisz na maksa.

Kiedyś kupiłem Shapphire Radeon x1600 Pro nie pamiętam dokładnie jaki ale w DM dało się grać prawie na maksa, ale po około pół roku karta się spaliła i musiałem powrócić do starego Radeona 9200, a może jakieś inne propozycje kart (do 300zł)? Przeglądałem ten temat i teraz zastanawiam się też nad tą kartą a przejściówke DVI->D-Sub dokupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xirgan

Musisz ponadto wziąć pod uwagę, że do nowej karty będziesz musiał używać nowych sterów. A te często gryzą się ze starszymi tytułami. Co prawda moje doświadczenia dotyczą nVidii ale myślę, że i ATI postępuje podobnie - optymalizują sterowniki tylko pod najnowsze tytuły. Na GF z serii 8800 nie dało się grać w większość gierek z czasów DOOMa 3 czy pierwszego FarCry, ciągłe "wykrzaczanie" się i błędy w wyświetlaniu grafiki. Pomogła dopiero wymiana na GF 6800 i starsze stery. Jest więc możliwość, że zamiast działać szybciej - nie będą działać w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...