Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Britann

Edycja Kolekcjonerska Gothic 3

Polecane posty

Witam. Prosze o wycene EK Gothic 3.

Edycja Kolekcjonerska Gothic 3 to:

-Limitowane, numerowane wydanie. Kazdy egzemplarz z lacznego nakladu 2,000 sztuk ma unikalny numer nadrukowany wewnatrz skorzanego pudelka ( moj zestaw ma nr 601 ).

-Pudelko gry wykonane z naturalnej skory z tloczeniami stylizowanymi na stara ksiege.

-Wszystkie elementy poligraficzne w podwyzszonej jakosci w stosunku do normalnej edycji.

-Obszerna, kolorowa instrukcja do gry.

-Profesjonalny poradnik gracza, wydrukowany na kredowym papierze w pelnym kolorze.

-Kolorowy album przedstawiajacy proces tworzenia gry, wzbogacony renderami i artworkami.

-Mapa swiata gry wydrukowana na specjalnym stylizowowanym papierze o fakturze marmuru.

-Plyta muzyczna z klimatycznymi utworami z gry.

-Stalowy orginalny amulet ze swiata Gothic ( caly czas byl zamkniety w pudelku ).

-Karta z odrecznym podpisem wspolzalozyciela firmy CD PROJEKT.

-Plyta DVD z polska wersja gry Gothic 3.

-Plyta DVD z filmem "Making of Gothic 3" w polskiej wersji jezykowej.

Plyty sa w doskonalym stanie, wlasciwie jedyne uszkodzenie to takie, ze w srodku pudelka na gre jest wylamany jeden zaczep na ksiazeczki. Pudelko bylo juz uszkodzone, takie mi przyslali :confused: Zdjecia moge wyslac na emaila jak ktos bedzie chcial zobaczyc zestawik. Ile moge dostac za to??:P

Ps. Prosze usunac moj wczesniejszy temat w tym dziale.

// Zrobione. - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to jeszcze aktualna sprawa ale wątek zamknięty nie jest, stąd moje pytanie: czy chcesz sprzedać Edycję Kolekcjonerską Gothic 3, jeśli w ogóle ją jeszcze masz :tongue:. Mam premierowe wydanie tej gry, kolekcjonerskiej edycji nie nabyłem ze względu na brak funduszy. Proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...