Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bajej

Spory nakład CDA

Polecane posty

Nie wiem ile tych numerow jest dokładnie ale około 100 napewno. Posiadam wszystkie płyty i tipsomaniaki. Ile za całość dostane? Druga sprawa, opłaca się sprzedawać pojedynczo?

foty od najstarszych:

img2840.th.jpg

img2839.th.jpg

img2838.th.jpg

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, opłaca się sprzedawać pojedynczo?

Jeżeli ktoś chciałby kupić całość, albo większość to opłaca się sprzedać "hurtowo". No a jak się nikt nie znajdzie to musisz pojedynczo ... najlepiej zajrzyj do Targowisko > Kupię, tam sporo ludzi chce kupować poszczególne numery CD-A.

A co do ceny to tak ok 350 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(raczej te sprzed 2003)
Właśnie mam w domu numery od 13 (czerwiec 98) do 93 (grudzień 03), oczywiście nie wszystkie (brakuje z 3 numerów może), większość z płytkami, aczkolwiek nie wszystkimi. Cover CD prawie wszystkie, co do gierek dodawanych to wiem że zatrzymałbym sobie np. Total Annihilation, Earth 2140 czy Unreala ... ale to tak na marginesie.

Jako że tematu nowego zaczynać nie chce (ten jest w miarę świeży) to napiszę tu: czy w ogóle chętni się by znaleźli na taką kolekcję oraz na ile wycenilibyście całość/roczniki/pojedyńcze numery z danego roku? Część z nich ma 10 lat :)

Niedługo bym się pozbywał całości i ew. zostawię sobie kilka starszych numerów. Jakby chętnych nie było to cóż ... zarobią na tym panowie handlujący makulaturą =\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo bym się pozbywał całości i ew. zostawię sobie kilka starszych numerów. Jakby chętnych nie było to cóż ... zarobią na tym panowie handlujący makulaturą =\

Makulatura jest nic nie warta, a CDA to święość! (Something like Biblia :wink:)

Zamiast wyrzucać, to już wtedy lepiej za darmo komuś oddaj. Tylko niech Ci zapłaci za fatygę i pokryje koszty przesyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogmeat, mi by sie taszczyć na makulature tego wszystkiego nie chciało - tyle samo co bym zarobił na tym to by mnie benzyna wyniosła. Ale są tacy smutni panowie co żyją z tego ... CDA to świętość, ale miejsca mam mało w domu :)

Kafarek15, no właśnie całość może jest warta 500 pln, ale chętnych na całośc na 100% bym nie znalazł. Może za to ktoś potrzebuje uzupełnic kolekcję, bo tak jak sprawdzałem na szybko to na Allegro schodza w większości numery ostatnie, z 2009 (świeże) bądź 2008 roku. A takie z 97 czy 98 roku to z pewnością nowością nie pachną (mówiąc o treści ich). Choć poczytać różne kąciki sobie można.

No nic, za jakiś czas wstawie coś tam do działu Sprzedam to się zobaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogmeat, mi by sie taszczyć na makulature tego wszystkiego nie chciało - tyle samo co bym zarobił na tym to by mnie benzyna wyniosła. Ale są tacy smutni panowie co żyją z tego ... CDA to świętość, ale miejsca mam mało w domu :)

Wybacz, ale ostatnio makulatura jest naprawdę nic nie warta... Dzieciaki z pewnej polskiej szkoły za 2 tony makulatury otrzymały 5 gr (sic!), a wątpię by tyle tego Ci się tam uzbierało :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej makulaturze to tylko tak napisałem, nie wiem - potrzymam to w piwnicy z 10 lat to może na wartości zyska ;)

Jak się zbiorę to dam za jakiś czas ogłoszenie - się zobaczy.

Teraz tak myślę że gdybym miał teraz CDA kupować to by sie opłacało robić wtórny obieg i sprzedawać spowrotem za 10 - 15 pln. Ja bym kase odzyskiwał, a ktoś by mniej wydawał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...