Skocz do zawartości

Saints Row 2


LilMeds

Polecane posty

Witam mam problem z Saints Row 2,mianowicie mam misję ze musze holowac autko i jak podjezdzam to danego auta to pisze nacisnij Q + Shift zeby rozpoczac holowanie kiedy tak robie nic sie nie dzieje,niby drobnostka ale przez to nie moge ruszyc dalej,pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Do moderatorow: Szukałem innych tematow na temat tej gry i niestety nic nie znalazłem z uznaniem, Meds.

Nie wiem co się stało z tematem bynajmniej był o grze. Ten niech będzie tym jedynym w PD.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjeżdżasz do samochodu dokładnie tyłem? Może zmieniłeś sobie sterowanie? To jest misja z holowaniem samochodu z cmentarza, czy dodatkowe misje?

P.S. Temat chyba jest, ale w komentarzach. Sam występowałem o jego utworzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj zredefiniować ustawienie klawiszy. Możesz jeszcze wykonać najpierw jakąś twierdzę lub misję innego gangu i dopiero po tym zabrać się za wykonywanie tej. Swoją drogą nie przypominam sobie żeby trzeba było używać aż takiej kombinacji klawiszy. Gdybym miał zainstalowaną grę to zobaczyłbym jak to było u mnie, ale niestety...

Mój avatar po prostu zmusza do myślenie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

help 1:

Ja mam pytanie odnośnie prowadzenia pojazdów, gdy jadę samochodem skręcanie jest strasznie czułe i nie wiem co zrobić żeby on normalnie jechał a nie jak wcisnę klawisz skrętu to zaliczę ścianę lub drzewo. Tak powinno być? Czy coś jest nie tak?

help 2:

Mam problem z grafiką na stacjonarnym kompie, gdzie mam kartę graficzną 2 razy lepszą od tej co mam na laptopie, chociaż na nim dobrze śmiga, a więc przechodzę do rzeczy, więc tak gdy uruchamiam tą grę mam taki problem:

grafa.th.jpg

grsfs1.th.jpg

Zapomniałem dodać, karta graficzna to ati radeon hd 2600 series 512 mb, a parametry pieca to 1.2 gb ddr2 ram, intel celeron 3.2 ghz, karta w/w, windows xp sp 3, directX 9.0c.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do holowania samochodów - nie trzeba podjeżdżać dokładnie tyłem ale fakt, gra wykrywa naciśnięcie klawiszy w sposób dość upierdliwy, troszkę losowo więc trzeba próbować.

A ja mam pytanie - da się jakoś w grze włączyć policyjną syrenę, kiedy ukradnie się radiowóz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...