Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoldator

Ratchet & Clank (seria)

Polecane posty

Miałem okazję strzelić trochę w Tools of Destruction i powiem, że gra jest świetna :D Począwszy od pięknej, prawie że "disnejowskiej" grafiki rodem z filmów animowanych, przez gamę świetnych postaci :P [kapitan Quark] kończąc na ogromnej warstwie grywalności najwyżej klasy. Stworzyli tytuł w który gra się z czystą przyjemnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj skończyłem crank in time i muszę powiedzieć, że póki co jest to najlepsza część ratcheta :)

Oczywiście najlepsza z tych na ps3 :P

Bo te części na ps2 jakoś przyjemniej się grało, ale i tak najnowsza część crank in time jest naprawdę świetna i każdemu fanowi ratcheta bardzo ją polecam, ale najpierw trzeba zagrać w tools of destruction (Quest for booty nie koniecznie bo to jest tylko taki przerywnik, ale też bardzo fajny).

Ogólnie najnowszą część ratcheta można już naprawdę tanio kupić a niedługo będzie jeszcze w platynie to już w ogóle :)

ps. Jeśli ktoś ma paypal'a to bardzo polecam przeglądać ebay bo mimo iż zwykle mają ceny równe bądź droższe od naszych to czasem można trafić na takie okazje że szkoda gadać, np ja kupiłem tego najnowszego ratcheta za 80zl + 10 zł przesyłka z Anglii i do tego gra była nowa zafoliowana a u nas nawet używane za tyle nie chodzą więc warto czasem przejrzeć aukcje na ebay^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zauważyłem niespójność fabuły.Prawie w każdej części Ratchet znajduje nową (zaryzykuje stwierdzenie) dziewczynę ale i tak od 2 części zmienia je jak rękawiczki (a rękawiczki zmienia często bo prawe w każdej części masz sklep z nowym strojem).Jak na grę od 7 lat to ma za dużo podtekstów w stylu +18 ale 8 letnie dziecko raczej ich nie wyłapie jeszcze jak gra jest po angielsku.Niestety ja wyłapywałem w prawie każdej z wyjątkiem 1 części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...