Skocz do zawartości

Age Of Empires III


D'artagnan

Polecane posty

  • 1 month later...

Ja też chętnie zagram - grę dzisiaj dostałem w swoje rączki, ale możemy zagrać - Tylko na ESO bo nie gram z piratami

PS. Mam też dodatek War Chiefs.

Jak co to pisać na GG. A może jakiś meczyk 2v2? Pisać, jak będę miał czas to odpiszę ;)

PS. Jak nas będzie więcej to może założymy klanik CD-A, co wy na to? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

AoE 3 to naprawdę super gra. Zakupiłem, ukończyłem singla, potem pożyczyłem kumplowi i tyle się nią nacieszyłem :mad: Ogólnie, mimo że nie przepadam za strategiami gra bardzo mnie wciągnęła. Mam nadzieję, że ukaże się w jakiejś reedycji(oprócz Platyny, bo 2 razy za to samo 6 dych nie będę płacić) to na pewno zakupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@FaceDancer - Pisz na GG to się umówimy, albo ja napiszę ;d Poza tym jak będziesz chciał dam ci zapro do Klanu to łatwiej będzie nam się grać :) Patche nie musisz ścigać jak masz z platyny, czyli możemy zagrać rasami z podstawki - ok jak nie czujesz się na siłach to zjedziemy kompy ;d Podaj nicka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja tez mogę zagrać codziennie jestem na GG nawet jak niedostępny to pisać (odpisze później) Może po grze ktoś mnie zaprosi do klanu? ^ ^ Dla tych którzy chcą wiedzieć-gram Turkami nr55 nms hm nb ( 55 min rozejmu no make ships half map no block mapa:orinoko-czyli z 4h rozrywki :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Gdyby ktos chciał pograć przez hamachi, z racji tego że na forum nie bywam często, więc polecam ten programik, jest tam czat, więc można pisać od razu z wszystkimi co i jak, i gramy przez lana.

Sieć nowiutka, zapraszam wszystkich chętnych, podstawka + dodatki + najnowsza aktualizacja ( dostępna w grze wieloosobowej-es empire, tam pobierasz aktualizacje i gramy )

Nazwa: Asian DynastiesPL

Hasło : 123

W razie pytań gg:6046552

Enjoy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...