Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Leisure Suit Larry: Magna...

Polecane posty

Popa - wiesz, że Kingpin czy Postal też są od 18 lat? I co z tego? To tylko wabik na "napalonych" nastolatków. Zakazany owoc smakuje najlepiej itd.

Ale rodzice pozwalają grać "dzieciom" w gry krwawe, a w Larrego gdzie lecą takie teksty i to jeszcze po polsku...

Niop! A jak Sthur się wczuje w role.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO to czy bohaterem jest Larry czy jego kuzynek nie ma większego znaczenia ( szczególnie, że obaj są podobni ).

Gorzej ze zmianą grafiki, 3D znajdzie wielu zwolenników, ale grać się będzie na pewno inaczej więc jak ktoś nie lubi zmian to trudno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

A jak tak w ogóle przyjrzeć sie nowemu larremu(jego ubraniu) to wygląda jakby mił garnitur na 5latka i to jesazcze w takich "pedalskich"

kolorach, nie to co stary Larry..........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak w ogóle przyjrzeć sie nowemu larremu(jego ubraniu) to wygląda jakby mił garnitur na 5latka i to jesazcze w takich "pedalskich"

kolorach, nie to co stary Larry..........

Tak...... Tan poliestrowy garnitur, mina ciamciaka udającego macho! Stary LArry był extra! To coś nowego ma mordę jakby mu robili.... no ma dziwną minę! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie wam ta gra to niewypał już w fazie tworzenia ........

Skopany potencjał takiej postaie jak L.Laferr

To kolejna próba wypuszczenia jakiegoś nieudanego sequela!

Stary Larry by się w grobie przewrócił! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak w ogóle przyjrzeć sie nowemu larremu(jego ubraniu) to wygląda jakby mił garnitur na 5latka i to jesazcze w takich "pedalskich"

kolorach, nie to co stary Larry..........

Tak...... Tan poliestrowy garnitur, mina ciamciaka udającego macho! Stary LArry był extra! To coś nowego ma mordę jakby mu robili.... no ma dziwną minę! :lol:

No ma ryjek jak prosię... to nie zmienia faqtu że gra jest od razy zła. Ja tylko czekam żeby odkryć jakieś zagadki w grze typu ogóry :D :D :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście
A jak tak w ogóle przyjrzeć sie nowemu larremu(jego ubraniu) to wygląda jakby mił garnitur na 5latka i to jesazcze w takich "pedalskich"

kolorach, nie to co stary Larry..........

Tak...... Tan poliestrowy garnitur, mina ciamciaka udającego macho! Stary LArry był extra! To coś nowego ma mordę jakby mu robili.... no ma dziwną minę! :lol:

No ma ryjek jak prosię... to nie zmienia faqtu że gra jest od razy zła. Ja tylko czekam żeby odkryć jakieś zagadki w grze typu ogóry :D :D :D

Musi być zła bo 3D nie sprawdza sie przygodówkach, w tej grze może być dobre tylko spolszczenie i polskie dialogi [Ze Sthurem ofkors ;-> ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście
Szkoda że Al Love pomysłodawca i twórca serii, nie będzie współpracował przy tworzeniu ósmej części Larry'ego!

Może z jego pomocą było by lepiej!

To nawiększa, obok 3D, wada tej gry.........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak podałem w zapowiedzi, to, czy Al Lowe pozostanie zupełnie poza projektem nie jest do końca przesądzone. 12 stycznia umieścił on na swojej stronce (http://www.allowe.com) info mówiące, że HV przeprowadza jakieś przetasowania w teamie pracującym nad MCL oraz że chce ponownie rozpocząć negocjacje odnośnie możliwości zaangażowania Ala w prace nad grą.

Widać internetowe lobby miłośników Larry'ego ma swoją siłę :)

Chociaż ja bym się na miejscu Ala poważnie zastanawiał. Grywalność i chwytliwość nowego Larry'ego są dla mnie bardzo wątpliwe.

Lepiej żeby Lowe po powrocie do branży nie musiał spuszczać głowy ze wstydu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście
Lepiej żeby Lowe po powrocie do branży nie musiał spuszczać głowy ze wstydu...

Jak sie załapie do tego projektu to chyba będzie musiał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie załapie do tego projektu to chyba będzie musiał...

No chyba, że jakieś moce piekielne pozwolą mu nawrócić włodarzy Sierry na 2D i uzyskać zgodę na zaczęcie wszystkiego od początku. Z Lafferem w roli głównej - tak jak to się należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

Jak sie załapie do tego projektu to chyba będzie musiał...

No chyba, że jakieś moce piekielne pozwolą mu nawrócić włodarzy Sierry na 2D i uzyskać zgodę na zaczęcie wszystkiego od początku. Z Lafferem w roli głównej - tak jak to się należy.

To już lepiej niech napisze Larrego 8 w 2D ,sam i od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma doświadczenie więc czemu nie.......!

He, he! :D

Małysz też ma doświadczenie - to niby dlaczego nie wygrywa? :twisted:

Wiesz, nie wszystko rozbija się o dobre chęci.

IMHO jedyną rzeczą, jaka serii LSL teraz się należy to spokój na wieki. I nasza pamięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sun Tsu

Taaaaaaaaa..... Odszedł Al, odszedł Laffer. Ale Lowe ma konflikt z Sierrą, więc trudno będzie z powrotem o współpracę....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sun Tsu
Taaaaaaaaa..... Odszedł Al, odszedł Laffer.

Ale mam wrażenie zę już nie wróci jeden i drugi ...

Chyba, żę Al wyskoczy z kasy wykupi wszystkie prawa do Larrego od Sierry, zgromadzi starych znajomych i napisze coś wielkiego. Larry 8: Baraszkowanie w kosmosie :P W miłości na fali larry mówi jak to górne pokłady są przeznaczone dla 8 części cyklu. A w wersji PL to tylko Sthur! Szkoda, żę to tylko marzenia.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huntereagle

Jak narazie to tylko tytul mi sie podoba. Naprawde przyciagajacy :wink:

Magna Cum Laude, ciekawy jestem jak na polski to przetlumacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość znawca

Nie radze sie tak napalac. Zapowiada sie niezly gniot. Oto 4 powody dla ktorych ta gra nie bedzie dorastac do piet poprzednim czescia:

1. Najwazniejsza. Gdzie jest Al Lowe? No jak wy to sobie wyobrazacie? Gra z serii Larry, bez Al Lowe'a? To juz nie to samo.

2. Co to za frajer? Larry jest 100x lepszy. Nie, no do czego to doszlo, "Leisure Suit Larry" bez LARREGO LAFFERA? Bez komentarza :cry:

3. Nastepny minus to zrecznosciowy sposob gry. To przeciez przygodowka, a nie zrecznosciowka! Ale oczywiscie trzeba bylo udobruchac konsolowcow, co nie? :?

4. 3d. Czy wszystkie nowe gry musza byc trojwymiarowe?

O ile jeszcze punkty 3 i 4 moga okazac sie plusami (w co szczerze watpie), to juz na 1 i 2 nic nie mozna poradzic.

No coz, pozyjemy, zobaczymy. Jak narazie jestem nastawiano do gry bardzo sceptycznie. Po co psuc tak dobra serie? :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grumbellgast

Widziałem trailer tej gry... Ludzie, beznadzieja. Larry gada z jakąś panienką (Annalisa czy jakoś tak), a cała ta rozmowa polega na zbieraniu plemnikiem zielonych przedmiotów. Ponadto, był kawałek, w której Larry ucieka przed policją razem z tą numerantką. Tyle, że dziewczyna nie ma na sobie bielizny. Sorry, ale ja tego nie kupię, nawet gdyby kosztowało ok. trzydziestu złotych. Jeśli to ma tak wyglądać, to wolę sobie pójść z kumplami na pizzę za te pieniądze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...