Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TerjoR

Grand Theft Auto V - Brak połączenia żeby pobrać

Polecane posty

Hej, jak w temacie,
Własnie kupiłem GTA V (2 dni temu) i nie mogę go pobrać, pisze: Połączenie z serwerami Rockstar nie powiodło się. Aktywacja GTA V wymaga połączenia z internetem. Sprawdź działanie swojego łącza i Kliknij Ponów lub wyjdź, klikając Anuluj." 

Sprawdzałem połączenie i wszystko działa (mogę pobierać rzeczy na steam etc.), przeinstalowałem to, usunąłem social club i zainstalowałem raz jeszcze. Nie mam pomysłu już, czytałem też na forach i robiłem polecane tam rzeczy ale nic. 

Dodam że, posiadam kartę sieciową Tp-Link Wireless USB Adapter 300Mbps, mam internet z routera o prędkości około 70Mbps.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc bo czytałem naprawdę sporo tego typu forum i oglądałem na YT ale nic nie pomogło.

PS. Posiadam GTAV nie na steamie a instalatora pobrałem z strony rockstara i tam również go kupiłem (nie jest to wersja pudełkowa) 

 

Bez tytułu.png

Więc może ktoś pomóc? Teraz to jeszcze przeglądając właśnie się zorientowałem ze, brakuje mi pliku GTAV.exe (Na yt inni go mają.) Jakiś pomysł co z tym zrobić bo pobierałem to z strony z 10 razy i za każdym razem nie pobiera mi tego pliku. I też znalazłem takie coś: 

cos.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...