Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dreammaker

Laptop do 3500.

Polecane posty

Cześć! 

Szukam laptopa w cenie do 3500 zł, bez systemu. Chciałbym na nim móc pograć np. w Wiedźmina 3 czy najnowszego Fallouta bez przejmowania się tym, że może zaraz mi się spalić. Najlepiej jakby miał 15 cali. 

Do tej pory myślałem nad jakimś Lenovo (np. Y520) czy czymś od Dreammachines, ale może Wy polecicie coś lepszego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DM nie najgorszy wybór, w morelowym sklepie jest G1050TI-15PL17 za 3,5 pln. i5 siódmej, gtx 1050TI, 8 gigsów ramu, ssd m.2 120 i 1tb hdd. Ale rozważyłbym pozbieranie trochę dłużej, za 4,2 mają na stronie G1050Ti-15PL28, to że i5 ósmej to tam mały miki, to że zamiast m2 120 gb + 1tb wrzucili 500 gb ssd na m.2 to mały miki, to na co warto pozbierać to w końcu matryca IPS :P (chociaż w laptopie nie napinałem się nigdy na ipsa ale widzę że dla wielu tutaj jest to święty gral)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam MSI GV62 https://www.x-kom.pl/p/384993-notebook-laptop-156-msi-gv62-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050ti.html laptop fajny dla gracza z klawiaturą od steelseries podświetlaną na czerwono, też procesor Intel Core i5-7300HQ i 1050

Laptop ma bardzo mało słabych punktów :D https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-MSI-GV62-7RD.260080.0.html 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie teraz skonfudowałeś.... szczerze mówiąc zawsze olewałem strony sklepów i starałem się brać info ze strony producenta i na stronie DM G1050TI-15PL17 nie ma ani słowa o ekranie IPS w odróżnieniu od 15PL28 o_O więc całe życie spędziłem w przekonaniu że IPSa nie ma 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie dotychczasowe odpowiedzi - nastawiam się coraz bardziej w kierunku tego laptopa od DM :)

A co myślicie o laptopach od Lenovo? Czytałem, że mimo czasem dobrych "bebechów" to jednak jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak legiony, miałem kiedyś lenovo idea pad z dedykowaną grafiką choć nie pamiętam jaką, 50 albo 50TI, w kazdym razie bateria nie wytrzymała gry w wieśka (a dokładniej to temperatury jaka powstała w obudowei) i to było słabe, reszta lapka była w porządku nie miałem na co narzekać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Legion to też spoko opcja: https://www.x-kom.pl/p/409765-notebook-laptop-156-lenovo-legion-y520-15-i5-7300hq-8gb-1000-gtx1050-ti.html

DM to kadłubki, najtaniej wychodzi kupić od producenta bezpośrednio. Co do Lenovo, to seria Legion jest naprawdę w porządku. Wcześniejsze miały problemy z chłodzeniem, ale już to wyeliminowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ploo napisał:

to mnie teraz skonfudowałeś.... szczerze mówiąc zawsze olewałem strony sklepów i starałem się brać info ze strony producenta i na stronie DM G1050TI-15PL17 nie ma ani słowa o ekranie IPS w odróżnieniu od 15PL28 o_O więc całe życie spędziłem w przekonaniu że IPSa nie ma 

Hmm, faktycznie na stronie producenta nie ma info o IPS, ale praktycznie każdy sklep co ma w ofercie ten laptop pisze właśnie o takiej matrycy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, także mam się teraz nad czym zastanawiać :)
W każdym razie mam teraz około miesiąca czasu na dozbieranie pieniędzy i kupienie jednego z tych laptopów, ponieważ i tak na razie nadchodząca sesja i praca nie pozwolą mi pograć :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...