Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tabson1223

GTA V - crash

Polecane posty

Witam serdecznie. Tak jak w temacie. Pobrałem GTA V wczoraj, wszystkie pięknie, nie było problemu z Social Club, normalnie gra się włącza. Schody zaczynają się już po włączeniu fabuły - pierwsza misja z napadem na bank, wszystko płynnie działa, aż tu nagle bum, crash... obraz sie zatrzymuje, dzwięk słyszę. No, trudno. Po 3-4 razie udało mi się przejść ten prolog, akurat przez te 5 minut nie było problemu. Po cut-scence z doktorkiem, muszę ukraść samochód, i w tym momencie są największe problemy. Często gra crashuje, gdy wsiadam do samochodu, lub podczas samej jazdy. Nie jestem w stanie pograć nawet tych 3 minut, bo za każdym razem dopada mnie ten dziwny lag. Po lagu okienko przestaje działać, często zmienia kolor na biały i pojawia się napis "brak odpowiedzi", po czym program się zamyka i nic z tym nie mogę zrobić. Specyfikacje mojego komputera, to:

Płyta główna ASRock H110M DVS R3.0 (90-MXB4A0-A0UAYZ)

Karta graficzna Zotac GeForce GTX1060 MINI 6GB GDDR5

Procesor Intel Core i5-7500, 3.4GHz, 6MB, BOX (BX80677I57500)

Pamięć GoodRam IRDM DDR4, 2x4GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8GDC)

Zasilacz SilentiumPC Vero L2 500W (SPC164)

Dodam, że ustawienia graficzne nic nie zmieniają. Nieważne, czy są na bardzo wysokie, czy też średnie - nie ma to żadnego wpływu na rozgrywkę, gra działa po prostu świetnie, do momentu crashu. Wydaje się, ze to nie jest problem z komputerem, a z czymś innym :/ nie jestem w stanie do tego dojść, co może być przyczyną. Dziękuję z góry za wszelką pomoc :( jestem zdesperowany, od dwóch dni się z tym męczę.

edit: możliwe, ze wpływ na to ma zbyt mała ilość RAMU? niektórzy dają radę grać na wysokich mając zaledwie 4 RAMu :/ Mi po jedynym z crashy pojawiło się okienko, ze mam zbyt małą pamięć, czy coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...