Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bochus

GTA V - Spadek wydajności gry

Polecane posty

Witajcie. Mam problem z GTA V , nie działa mi płynnie , zwiesza się podczas gry i zacina praktycznie co chwilę. 

Moja specyfikacja laptopa:

Acer Aspire E15 i5 3,2 GHz

NVIDIA GeForce 940 MX with 2GB VRAM

4 GB RAM

Win 10

Sterowniki zaktualizowane. Próbowałem kombinować w ustawieniach NVIDIA  , w ustawieniach gry , korzystałem z filmików na yt i efekt bez zmian. Może Wy macie jakieś propozycje ? 

Liczę na Wasze wsparcie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 gb ramu to bardzo mało na dzisiejsze standardy. Dołożenie 2 kości pamięci  powinno rozwiązać problem z mikrozacięciami.  Grafika demonem prędkości nie jest, ale powinna dać radę.  Pobaw się z ustawieniami i wersją direct x zmień z 11 na 10.1 lub 10 i zobacz czy to coś pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2018 o 14:37, BombelKrowka napisał:

4 gb ramu to bardzo mało na dzisiejsze standardy. Dołożenie 2 kości pamięci  powinno rozwiązać problem z mikrozacięciami.  Grafika demonem prędkości nie jest, ale powinna dać radę.  Pobaw się z ustawieniami i wersją direct x zmień z 11 na 10.1 lub 10 i zobacz czy to coś pomogło.

Z moim laptopem od dnia zakupu były problemy. Po włączeniu laptopa i odczekaniu chwili , bez włączania  gier i aplikacji , wykorzystywanie dysku sięga do około 100 % . Przy 4 GB RAM-u wynosi około 60%, w porywach zdarzy się nawet 100. Oglądałem filmiki na yt w których ludzie mieli słabsze procesory czy też grafikę  od mojej a mimo tego po odpowiednich ustawieniach gta działało im elegancko na najniższych ustawieniach. Próbowałem ustawiać tak jak oni , robić dokładnie to samo ale u mnie nic to nie daje. 

Czy może być to wina tego jak dysk i RAM wariują?  jest może na to jakiś sposób abym dysk i RAM zaczęli pracować normalnie ? Utrudnia mi to nie tylko granie ale również płynne korzystanie z laptopa w celu przeglądania stron internetowych, cały laptop to jedna wielka ścina. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...