Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MultiArtemo

[Używany] Stacjonarka do gier + 2 monitory. [GTX 1070, Ryzen]

Polecane posty

Witam mam dziś na sprzedaż nie lada zestaw komputerowy, w którego skład wchodzą :
CPU : Ryzen 5 1600 3,4 GHz + chłodzenie Silenrum PC Grandis 2
GPU : GTX 1070 OC G1 Gaming Gigabyte
Płyta główna : MSI 370x SLI PLUS
Obudowa : SilentiumPC Regnum RG2 Pure Black
Zasilacz: DEUS M1 550w
Dysk I: Samsung EVO 850 500 GB
Dysk II: 1 TB seagate
RAM : Hyperx 16 GB ddr4
Karta dźwiękowa: Xonar dx

Sprzedaje ponieważ nie mam już czasu na gry i nie jest mi potrzebna aż tak mocna jednostka

Na życzenie mogę zrobić więcej zdjęć, do komputera mogę dorzucić ( za odpowiednia opłata ) monitor Asus vg248 144hz 1ms
Cena za całość tj stacjonarke plus monitor oraz 2 w gratisie 22' FHD hp to 5000 zł. Sam komp to 4300. Oczywiscie jest możliwość wysłania za pobraniem etc, jednak preferuje odbiór osobisty, wtedy można też przyjść zobaczyć etc.

Zdjęcia na priv jeśli ktoś zainteresowany :) Co więcej mogę dodać, karta nie była katowana niczym tzn nie było na niej kopane, jedynie na czym musiała się wysilić to wiesiek 3 na modach. CPU w zasadzie był pod render a tutaj zjada intela dość srogo. Jeśli ktoś byłby zainteresowany jest możliwość kupna np samej karty za ~1900 polskich złociszy, co do reszty sprzętu to będzie możliwość zakupu na części dopiero jak pójdzie karta :) Częsciami, które nie maja już gwarancji to na pewno zasilacz i dysk 1 TB. Reszta kupiona na przełomie stycznia/lutego 2017. W razie pytań zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...