Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OlexisPL

Samsung Galaxy J7 2017 po upadku

Polecane posty

Witam, 

Podczas dzisiejszego powrotu ze szkoły niefortunnie wypadł mi telefon z reki podczas użytkowania. I jaki tego skutek? Pęknięta szybka (z tym to pół biedy jeszcze) i chyba uszkodzony wyświetlacz ale...co do tego to nie jestem pewien.

Telefon po upadku prócz wspomnianej zbitej szybki zaczął bardziej po lewej części ekranu migać na ułamek sekundy na biało i przy tym wibrując. Nie trwa to cały czas, miedzy tymi mignięciami jest przerwa kilku sekundowa. Podczas tej przerwy normalnie jest czarny ekran, tak jakby był po prostu wyłączony lub zablokowany, a potem znowu - mignięcie dosłownie na chwileczkę i przy tym jednocześnie pojedyncza wibracja. I tak w kółko. Próbowałem go tak dla sprawdzenia czy będzie coś reagować podłączyć pod PC, wyjąć kartę SIM, wsadzić szpilkę w dziurkę by spróbować zresetować, ale totalnie na nic nie reaguje. Wyjęcie i ponowne włożenie baterii nie wchodzi w grę, gdyż ten model Samsunga nie ma takiej opcji.

Domyślam się, że może być to trudne do zrozumienia o co mi konkretnie chodzi, ale próbowałem to wytłumaczyć najlepiej jak mogę. Nie szukam też nikogo kto by mi to naprawił, bo wiem i tak, że skończy się na serwisie. Chciałbym tylko się dowiedzieć, czy ktoś będzie w stanie mniej-więcej zdiagnozować co się mogło stać...(w tym tygodniu raczej nie dam rady sam z nim pójść na diagnozę) i ile by to mogło ew. kosztować.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...