Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ala89

Mysz A4 Tech Bloody V8m

Polecane posty

Cześć

 

przeglądając rankingi tanich myszek tak zwanych gejmingowych zauważyłem że w przedziale do 200zl dość wysoko jest ta myszka z tytułu tematu: A4 Tech Bloody V8m

o taka jak tu przykladowo:

https://www.morele.net/mysz-a4-tech-bloody-v8m-a4tmys43935-617149/

Chciałbym poznać opinie o tej myszce, może ktoś tutaj miał taką albo podobną bo jeszcze występuje wariacja myszki bez tego m na końcu a samo V8 z tego co się zorientowałem te M oznacza metalowe ślizgacze i tu kolejne pytanie czy takie metalowe ślizgacze są lepsze od innych?

Czy w cenie 60-70zl są jakieś lepsze myszki czy ta jest w miare ok - myszka by miała być do laptopa do mniej wymagających gier ale do strzelanek również, najbardziej boje się że po miesiącu dostanie dwukliku.

 

i jeszcze jedno pytanie tam w opiniach do tej myszki piszą o jakimś core3 ktore jest płatne - co to takiego jest i z czym to się je?

 

no i właśnie staram się nie sugerować opiniami w jakichś sklepach a wole zapytać na forum takiej społeczności jak ta

 

z góry dzięki za opinie i pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wyczytałeś, to jest generalnie prawda :) a4techy to dobre budżetowe myszki. Dużo lepszym gryzoniem od V8(m) jest A4tech A90. Warto dopłacić te 10-15zł bo ma lepszy sensor.

W tym  budżecie to zdecydowanie najlepsze co możesz dostać :) potem to już Logitech G203 za około 120zł, jako jedna z najlepszych myszek do 200zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem zainteresowałeś mnie tą A90

 

"Myszka poprzez zastosowanie nowoczesnej optycznej technologii przycisków zapewnia bardzo długą żywotność wynoszącą aż 50 mln kliknięć."

 

czy w myszce o takiej technologii nie mam się co martwić o tak zwany dwuklik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...