Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliwier411

Sprzedam/Wymienię Call of Duty: WW2 na PS4

Polecane posty

Witam.

Mam do zaoferowania grę Call of Duty: WW2 na platformę PS4. Cena do sprzedaży to 140.00 zł, taniej nie znalazłem i jest to w mojej opinii uczciwa cena. Gra kupiona została w sobotę 3.02, przeszedłem kampanię, bawiłem się świetnie, ale jak włączyłem multi, dostałem tak bardzo po dupce, że aż mi było przykro... Jednak fps-y na konsole to nie moja bajka. Całość jest w stanie idealnym!

Jestem skłonny grę zamienić (za gry nowe, w folii jestem w stanie dopłacić) TYLKO na tytuły w poniższej liście:

1. Assassin's Creed Origins (za używaną zamiana, natomiast za folię jestem w stanie dopłacić )

2. Wiedźmin 3 Edycja Gry Roku (za zamianę na używaną, kupujący dopłaca 50zł, natomiast za nową zamiana)

3. Śródziemie: Cień Wojny (używana zamiana, nowa, dopłata z mojej strony)

4. Monster Hunter World (używana zamiana, nowa za dopłatą z mojej strony)

5. NieR Automata (używana, zamiana, nowa za dopłatą z mojej strony)

6. Persona 5 (za zamianę na używaną, kupujący dopłaca 40 zł, natomiast za nową, zamiana)

7. NiOh (za używaną, kupujący dopłaca 50 zł, natomiast za nową, zamiana)

8. Dark Souls III GOTY (używana zamiana, za nową dopłacę)

9. Elex (używana zamiana, za nową dopłacę)

Podane wyżej ceny NIE SĄ DO NEGOCJACJI. Dlaczego ? Otóż wydaje mi się, że są jak najbardziej uczciwe, a w niektórych przypadkach, to nawet ja tracę na transakcji... Ale nie o to chodzi. Oczywiście gry używane powinny być w stanie bliskim ideału jakim jest moja gra. Zdjęcia będę przesyłał bezpośrednio zainteresowanym.

W przypadku kupna za 140 zł, kupujący pokrywa koszt przesyłki ! Natomiast w przypadku zamiany, każdy wysyła swój produkt, co wydaje mi się w porządku.

Najlepiej skontaktować się ze mną pod tym numerem telefonu: 698-490-238.

 

PROSZĘ ADMINISTRACJĘ O ZAKOŃCZENIE TEMATU, USUNIĘCIE BĄDŹ PRZENIESIENIE :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...