Skocz do zawartości

Batman Arkham Knight - Zagadki Riddlera


Firkus

Polecane posty

Cześć

Mam pewien problem w Batmanie Arkham knight chodzi o zagadki Riddlera mam 242/243 te trofeum jest związane z prezentacją postaci kobiety kot jest w menu w Miagami Island w 3 kolumnie

4 trofeum od góry no i problemem jest to że tego trofeum nie ma nigdzie na mapie.Pokazuje mi ile znaków zapytania jest na mapie i w pomieszczeniach wszędzie jest 0 szukałem ze 4 godziny informatorów też znaleźć nie mogłem.Jest jakieś ukryte trofeum czy może znalazłem tą trofke i mi jej nie zaliczyło.Gram na ps4 proszę o pomoc 

                                                pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sobie ten poradnik, może znajdziesz tę, której ci brakuje, ewentualnie zostaje ci sprawdzanie każdego miejsca, może coś przeoczyłeś
http://www.eurogamer.pl/articles/2015-08-02-batman-arkham-knight-poradnik-solucja?page=25

I też w jakim miejscu fabuły jesteś? Bo niektóre mogą się odblokowywać dopiero po popchnięciu fabuły. Ja wszystkie znajdźki znalazłem i pokonałem Riddlera przed samym finałem gry, bo miałem dostęp do wszystkiego, a ilość wykonanych zadań pobocznych ma wpływ na zakończenie gry (im więcej wykonanych, tym lepsze zakończenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...