Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bludi

Laptop 3000zł

Polecane posty

Witam, poniżej wypełniony schemat.

  • Cena. 3000zł, w porywach do 3100zł. Bardzo ważnym jest fakt iż laptop będzie kupowany na raty, wobec czego interesuje mnie sklep z ratami 0%, optymalnie mediamarkt czy temu podobne sklepy dostępne na terenie Krakowa, aczkolwiek online jak najbardziej wchodzi w grę. 
  • Główne zastosowanie. Laptop przedewszystkim "na studia", czyt. Excel, Word, PowerPoint, kosmiczna ilość zakładek w Chrome no i AutoCAD. Oprócz tego byłoby niesamowicie gdyby dało się na nim pograć w World of Warcraft czy jakiegoś Skyrima na sensownym FPSie, nawet na minimalnych ustawieniach. No i wiadomo filmy itp, rozrywkowy standard.
  • Rozmiary. 15 cali byłoby optymalne, mogę rozważyć inne opcje.
  • Mobilność. Używany będzie tylko w trasie i na uczelni, aczkolwiek długość pracy baterii nie gra roli, żeby te 3h wytrzymał i będzie bajka. Waga też bez znaczenia.

Jesli o resztę chodzi, to fajnie by było mieć SSD, ale w grę wchodzi tylko 240gb i w górę wobecz czego nie łudzę się i 1TB HDD bedzie pewnie musiał wystarczyć. No i grafika/ram, tak jak pisałem AutoCAD jest bardzo ważny więc podejrzewam że 8GB i dedykowana grafika to pewnie konieczność, ale może się mylę, liczę tu na Was. System operacyjny zbędny, mam oryginał + z uczelni mi przysługuje licencja. To na tyle z mojej strony, z niecierpliwością czekam na odpowiedzi i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...