Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyShooter

Wiedźmin 3, tekstury 4K

Polecane posty

Witam

Niedawno ponownie zabrałem się za przejście Wiedźmina 3, tym razem chciałem sobie ubogacić rozgrywkę modami z nexusa. Mam co prawda zainstalowane tylko kilka i żaden z nich nie poprawia jakości grafiki. Ostatnio korci mnie aby sprawdzić moda nr 1 z top listy na nexusie. Podmienia on  tekstury na te o wyższej jakości, nawet 4K. I tu przejdę do sedna sprawy, autor moda napisał ze nie powinien on wpływać na wydajność gry jeżeli posiada się kartę mającą ponad 2gb VRAM. Moja karta to geforce gtx 960 4gb z lekkim podkręceniem, do tej pory grałem na ustawieniach ultra pomieszane z średnimi ( cienie i zasięg widoczności roślinności są na średniej jakości ) w celu zwiększenia liczby klatek, udawało mi się do tej pory grać w 60 fps z dropami do 45 w niektórych miejscach jak Novigrad ale jestem w stanie z tym żyć bez żadnego problemu. I teraz pytanie czy zainstalowanie tego moda wpłynie jakkolwiek na moją wydajność, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale nie chce mi sie wierzyć że będzie to zależało tylko i wyłącznie od ilości vramu. Bo jeśli tak no to cóż, mam sporo do poświęcenia bo Wiedźmin na moich ustawieniach nie zużywa nawet 2 gb. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...