Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fusiox17pl

Router TP-Link TD-W8901G

Polecane posty

Witam, pisze z prośba o pomoc bo szczerze powiedziawszy już nerwowo nie wytrzymuje z tym routerem. Mam bardzo dziwny problem otóż tak: Gdy kończę użytkowanie komputera i wyłączam go kompletnie (nawet listwę pod którą mam podłączony router) na następny dzień po włączeniu nie mam internetu na przednim panelu świecą się tylko diody zasilająca, ADSL, lan 1 i miga WLAN. No to wyłączam router i włączam nie ma dalej i ponownie nieraz zaskoczy za 2 razem nieraz za 4 razem różnie, gdy nie chce zaskoczyć resetuje ustawienia do fabrycznych ustawiam wszyściutko tak samo i router łączy się z internetem mija dzień kolejne włączenie i znów cyrk od nowa. Pisałem do supportu TP Link i polecili mi " Jeśli router traci adresy z portu WAN to może sugerować problemy z synchronizacją linii.W celu ustabilizowania linii może Pan użyć modulacji G.DMT ustawionej na stałe. W tym celu, w zakładce Advanced Setup -> ADSL proszę ustawić a następnie zapisać przyciskiem Save. Jeśli nie chciałoby zadziałać połączenie z internetem lub G.DMT byłoby już ustawione wcześniej, to można jeszcze sprawdzić działanie na ADSL2 i ADSL2+" próbowałem i guzik kontakt z pomocą się urwał... Znane mi były problemy z zabezpieczeniami tych routerów ale za każdym razem gdy ustawiam na nowa wszystkie zalecane ustawienia bezpieczeństwa ustawiam tak jak ma być (zmieniam hasło do wi fi do routera, dostęp zdalny do routera z zewnątrz czy coś takiego (nie mam pojęcia ale troszkę tych ustawień tam jest). Problem występuje zarówno przy ustawianiu routera przez przeglądarkę jak i z płyty dołączonej do niego. Jest ktoś w stanie pomóc mi z tym problemem? Jeśli tak proszę o szczegółowe wytyczne bo na sieci to się znam na zasadzie świeci jest internet nie świeci nie ma :D
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...