Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andriu

METAL GEAR SOLID PS3 wersja cyfrowa

Polecane posty

Hej wam nareszcie ma PS3  i kupiłem sobie klika tytułów na tą grę dokładnie 4 gry już ma startowe Destynity , RDR , Silent Hill ( cyfrowa wersja ) oraz  Metal Gear Solid 1 tez w cyfrowej wersji. I tu mam pytanie od kupla maniaka MGS wiem że  w pewnym momencie będę musiał wpisać kod z pudełka i tu jest  problem to wersja z sklepu PlayStation store cyfrowa jak powiedziałem pudełka nie posiada to skąd ma znać kod który będę musiał wpisać ? nie wiem może wtedy mam wpisać numer zamówienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi gdzie kupiłeś tę wersję cyfrową? Biorąc pod uwagę, że silent hill nigdy nie był sprzedawany w wersji cyfrowej, zakładam, że zakupiłeś tzw. "wersję cyfrową" z allegro która w rzeczywistości jest dostępem do konta sprzedającego, trwałym, bądź czasowym. Jeżeli jednak miałeś szczęście, i faktycznie kupiłeś kod do mgsa z legacy collection, to w psstore jest zakładka poświęcona wpisywaniu kodów. Jeżeli chcesz otrzymać swoją grę, po prostu przepisz tam swój kod.  Pozostanę jednak w stu procentach pesymistyczny i założę, że po prostu kupiłeś dostęp do konta z allegro za dychę, i zapale ci znicz [*]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...