Smuggler

CD-Action 10/2017

33 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Zgadzam się, ja bym tylko zmienił w publicystyce jedną rzecz. Zamiast tekstów ogólnych, jak teraz o Romero, czy wcześniejszy o efektach "niespecjalnych" wolałbym artykuły stricte o grach (albo o sprzęcie do grania, historii komputerów). Nie lubie też serii o tych fantastycznych stworzeniach. Walnijcie nawet tekst o napisach końcowych gier, ale żeby było związane z grami coś, cokolwiek.

Ja lekturę CDA zaczynam od działu sprzętowego. Rzadko się o nim pisze, lecz ja bardzo doceniam ocenę hardware od strony przydatności dla gracza. Dobra robota i oby rubryki techniczne zawsze trzymały poziom!

PS. Olać smartfony, więcej PC! :)

Edytowane przez Writer
0

@Writer Jako że oba podane jako przykłady teksty były moje, czuję się w obowiązku odpowiedzieć – w następnym numerze w ode mnie będą w Publicystyce tematy tylko stricte branżowe ;) A Romero będę bronił rękoma i nogami, bo zombie to akurat temat stricte growy, a i czuliśmy, że wypada ich ojcu złożyć mały hołd. No i przede wszystkim - zawsze staramy się, by teksty okołogrowe miały wyraźną kotwicę grową. Myślę, że zazwyczaj się udaje ;)

1

O cholera, faktyczne te tekst były Twoje, o autorze efektów "niespecjalnych" w momencie pisania postu nie pamiętałem. Dobrze, że o fantastycznych stworzeniach nie pisałeś :P

Z Romero to może faktycznie masz rację, tam ta kotwica growa jest w sumie dość wyczuwalna.

0

A akurat efekty specjalne, czy też niespecjalne, podchodzą pod technologię, na którą czasem miejsce w Publi się znajduje. A akurat ten konkretny tekst był pokłosiem materiału o Gigerze i Obcym, który, choć niegrowy, jest chyba najlepszym, jaki spłodziłem dla ekszynowej Publicystyki ;)

0

Mi się podobał, tylko chciałbym żeby wszystkie teksty w Publicystyce były growe :)

O Gigerze też przeczytałem, ale mnie tak jakoś znudziło z lekka. Wolałym np. artykuł o grach, w których widać inspiracje twórczością Gigera.

0

Chciałbym wyrazić swoje zadowolenie, że już przy następnym numerze zniknie mi głupkowaty tekst z grzbietowych literek: 

59dfa24e05a98_2017-10-1215_39_50.jpg.6ba7935845af6e91221b0b38638fb7f5.jpg

Edytowane przez carnivor
0

Dobra zmiana w CDA :)

0

Każdy Wasz kolejny numer to dobra zmiana z dobrej zmiany

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.