Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam. Zakładam ten temat, ponieważ chciałbym uzyskać odpowiedź na temat, który mnie nurtuje od dość dawna. Jeszcze kilka lat temu byłem aktywnym użytkownikiem Paypala. Zazwyczaj kupowałem  gry na przecenach w dystrybucji elektronicznej np. Humble Bundle. Jednak około roku temu,  a może nawet i więcej?, zaczęły docierać do mnie niepokojące informacje jakoby Paypal zmienił operatora swoich usług - na bluemedia czy jakoś tak?  Miało to znacząco zwiększać zagrożenie dla konta powiązanego z Paypalem. Całe fora huczały, by nie robić przelewów Paypalem. Twórcy przebąkiwali, że faktycznie jest to problem i rozważają zmianę tej decyzji. Jak sprawa ma się dziś ? Czy można śmiało powiedzieć, że Paypal jest ponownie bezpieczny? Myślę nad zakupem  Origin Access i bardzo przydałoby mi się wykonanie za jego pomocą transakcji, nie posiadam karty kredytowej :/ 

Macie jakieś informacje na ten temat? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę była buba bo zmienili operatora doładowań na Trustly, które chciało chapnąć po amerykańsku twoje dane do logowania w systemie bankowym (ponoć u nich to normalne), ale po ogólnointernetowej  wrzawie zmienili regulamin i już jest git. W skrócie, aktualnie jest bezpiecznie... ponoć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...