Skocz do zawartości

GTA Vice City nie chce się włączyć


Silver102

Polecane posty

Witam.
Otóż mam problem. Pożyczyłem od kolegi GTA Vice City, które rzecz jasna było na płycie. Po instalacji gra nie chciała mi się uruchomić, zero reakcji, płyta była w napędzie, po pierwszej próbie przy myszce pojawiło się kółko z ładowaniem, ale po chwili znikało i zero reakcji, a później kompletne nic, tylko na sekundę pojawia się proces "gta-vc.exe" i znika.
Przeglądałem różne już fora i nie znalazłem takiego przypadku jak ja mam, bo u większości ludzi następował crash, przy nowej grze. oknach ładowania, czy błąd ze złą rozdzielczością, u mnie nie ma nic.
Postanowiłem odinstalować GTA VC i pobrać piracką wersję, wgrałem cracka, nadal to samo, nic, zero reakcji, ściągnąłem kolejne i kolejne i na żadnym nie działało. naprawdę nie wiem już co mam robić.
Posiadam system Windows 7 i dodam, że na systemie tym już kiedyś instalowałem VC i działało bez problemów, możliwe, że zostały jakieś pliki, które kolidują z innymi, jeśli są, gdzie je znaleźć, w regedit nic znaleźć nie mogłem, być może źle szukałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...