Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Silver102

GTA Vice City nie chce się włączyć

Recommended Posts

Witam.
Otóż mam problem. Pożyczyłem od kolegi GTA Vice City, które rzecz jasna było na płycie. Po instalacji gra nie chciała mi się uruchomić, zero reakcji, płyta była w napędzie, po pierwszej próbie przy myszce pojawiło się kółko z ładowaniem, ale po chwili znikało i zero reakcji, a później kompletne nic, tylko na sekundę pojawia się proces "gta-vc.exe" i znika.
Przeglądałem różne już fora i nie znalazłem takiego przypadku jak ja mam, bo u większości ludzi następował crash, przy nowej grze. oknach ładowania, czy błąd ze złą rozdzielczością, u mnie nie ma nic.
Postanowiłem odinstalować GTA VC i pobrać piracką wersję, wgrałem cracka, nadal to samo, nic, zero reakcji, ściągnąłem kolejne i kolejne i na żadnym nie działało. naprawdę nie wiem już co mam robić.
Posiadam system Windows 7 i dodam, że na systemie tym już kiedyś instalowałem VC i działało bez problemów, możliwe, że zostały jakieś pliki, które kolidują z innymi, jeśli są, gdzie je znaleźć, w regedit nic znaleźć nie mogłem, być może źle szukałem.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...