Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bono

CS:GO - Straszne Lagi

Polecane posty

Witam, posiadam sprzęt za którego zapłaciłem dość sporo.. gra osiąga max jaki jej ustawie np: fps_max 500..

Lecz w najważniejszych momentach mam 1-2 sekundy totalnie zatrzymanie fps równe 0, no wiadomo.. zawsze widzę przeciwnika, ale nic zrobić nie mogę.. dlaczego tak się dzieje...

Wiadomo skoro stać mnie na taki PC to i stać na programy.. np, do sterowników.. który wszystko mi zainstalował. Moja specyfikacja PC w załączniku.

Dodam że gram w Wiedźmina w 4k i mam to stałem 30 fps.

W CS:GO ustawione wszystko na niskie i aktywowane renderowanie wielordzeniowe w mojej ulubionej rozdzielczości 1024 na 768...

Synchronizacja włączona w NVidia, mam 144hz monitor i strasznie rwie obraz jak wyłączę.

Czy ktoś ma na to jakąś radę... problem pojawia się 2 razy na mecz, czasem raz. lagi.thumb.jpg.e3d632d5d8170f0f952cac33b5c843d2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś może spójność plików? Istnieje szansa choć niewielka, że mogło coś się zrypać w plikach gry. Jeżeli to by nie pomogło, to odinstaluj Geforce Experience Nvidii. Nie sterowniki a sam ten programik bo ponoć to też potrafi niekiedy namieszać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...