Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sashickan

Neverwinter Nights 2 - Podczas instalacji Gniewu Zehira nie mogę pobrać odpowiednich komponentów

Polecane posty

Hm.. Wszystko idzie zgodnie z planem podczas instalacji, natomiast stanalem na instalacji Gniewu Zehira - dodatek - gdzie po zainstalowaniu (i aktualizacjach przed) wystepuje problem, iz moja wersja gry to 1.20.1541 PL, wtedy w momencie ponownej aktualizacji (po zainstalowaniu dodatku) jest napisane:
 

Szukanie najbli?szego serwera.
Sprawdzanie pinga: downloads.atari.com
Łączenie...vnfiles.ign.com
Nie można określić nazwy serwera lub adresu.

Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Zrezygnowano z patch'a


Co zrobic w takiej sytuacji? Gdzie wszystko idzie zgodnie z planem, a nagle sie pierdzieli? Gra z dwojgiem dodatkow dziala, tylko w momencie wychodzenia z gospody 'wuja Duncana' gra sie crash'uje za kazdym razem, nie zaleznie od postaci, czy przedmiotow. Natomiast, gdy proboje zaktualizowac Gniew Zehira z plyty - folder updates - ukazuje mi sie komunikat 'Aktualizacja wymaga zainstalowanej gry NWN2: Gniew Zehira. Moze jakos to zle robie, ale po skopiowaniu zawartosci plyty na dysk glowny i przeklejeniu jej do folderu z gra i tych wszystkich aktualizacjach nadal wszystko jest do kitu. Dostalem praktycznie znikoma pomoc od tworcow gry, wiec moze tutaj jest ktos w stanie mi pomoc.. Dostalem od tworcow latki, wspomagajace instalacje gry, wszystko fajnie, ale problem jak wystepowal, tak wystepuje. Choc teraz Maska Zdrajcy - dodatek - daje sie zainstalowac. O Wrotach Zachodu - dodatek - juz nie wspomne.. proba instalacji z poprawka tez nic nie daje, bo nie czyta glownego pliku z gra i twierdzi, iz nie mam zainstalowanej podstawy gry.

Gra w pelni oryginalna, klucze CD sprawne. Na multiplayer nie da sie wejsc, poniewaz strona glowna tworcow nie dziala i nie da sie zarejestrowac kluczy CD.
Pomocy.

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...