Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajsterSeba

Jakiś zamiennik dla Z3 Compact?

Polecane posty

Poprzednio miałem Z3 Compact i byłem zakochany w tym telefonie, czasami dało się na nim usmażyć jajecznicę, ale design, aparat, szybkość działania, nagrywanie filmów wszystko było idealnie i do tego niewielki rozmiar! Nie mam kompleksu "małego sprzętu" i nie lubię dużych telefonów. Dalej bym używał Z3 gdyby nie fakt, że pękła płyta główna i się nie opłaca go naprawiać (nie pytajcie jak to się stało). Niestety internety oferują tylko wersje powystawowe albo odświeżone co mnie nie interesuje. 

Aktualnie mam telefon zastępczy Samsung Galaxy S Prime Core co nadaje się tylko do puszczania kaczek na jeziorze....

Patrzyłem na X Compacta od sony ale jakoś wykonania pozostawia WIELE do życzenia... Jakaś pomyłka.... 
Huawei Nova był brany pod uwagę ale po przeczytaniu kilku recenzji chyba jednak podziękuję.....
Jedyne co mi teraz wpadło w oko to A3 2017 od Samsunga chociaż to jest tylko półśrodek do pełnego szczęścia.... Żaden z telefonów nie spełnia moich oczekiwań w takim stopniu żebym go wziął z marszu tak jak Z3 Compact.....


Jakieś propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2017 o 02:33, ANONIMOWY321 napisał:

Troszkę większe nie wchodzą w grę ?

Troszkę większy tzn jak bardzo? myślę, że 5" to byłoby max jakie chciałbym mieć. 
Naprawdę jak wyszła Z3 Compact to byłem zdecydowany na 100% i nie było mi szkoda wtedy tych 2.2kPLN, a teraz mam problem wydać 1.2kPLN bo nie jestem przekonany do niczego, a muszę wymienić aktualnego grata :/ 

A co do Iphona to stanowczo "Nie".....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...