Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ngx

Używany monitor 144hz 800-900 zł

Polecane posty

Witam,

Chciałbym zakupić używany monitor 24" 144hz. Założony budżet to ok. 800 zł z ewentualną dopłatą do 900 zł. Jeżeli w takim budżecie uważacie, że nie ma sensu w ogóle zawracać sobie głowy tym tematem, to proszę o propozycję nowego monitora którym warto się zainteresować. Chciałbym, aby posiadał regulację wysokości. Zastosowanie to w 80% gry (CS, Overwatch etc.), reszta to podstawowa praca na kompie (Office itp., żadnych skomplikowanych operacji). Fajnie, gdyby monitor miał FreeSync, ponieważ używam RX480. Model, który mnie zainteresował to Asus XF240H (posiada FreeSync i mieści się w moim budżecie) - nie znalazłem jednak za wiele opinii na jego temat, kilka recenzji które widziałem było raczej na plus. 

Dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gorsza opcja od Acera (Freesync działa maksymalnie do 120Hz) i jak dla mnie realne kąty widzenia są dość kiepskie (ogólnie to cecha TN, ale tutaj chyba jest to nieco bardziej odczuwalne) - poza tym także wymaga intensywnej kalibracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jeszcze pozytywne opinie o AOC G2460PF do którego ewentualnie mógłbym dołożyć i kupić nowy (około 1050 zł, niezbyt duża różnica w cenie jeżeli mam wybierać między używanym a nowym sprzętem) - może warto pomyśleć o dorzuceniu tych 150 zł? Ewentualnie ile musiał bym dołożyć (podejrzewam że sporo) do monitora o innej matrycy niż TN? Widziałem Samsungi C24FG70 również z FreeSync na matrycy VA, ale nie wiem czy lepsze czernie warte są 600 zł ponad budżet (1500 zł za nowy, używanych nie znalazłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...