Skocz do zawartości

Far Cry 3 - brak odpowiedzi po jednej/dwóch godzinach gry


Togzyczny

Polecane posty

Witam, ostatnio kupiłem Far Cry 3 na uplay i po całości się wciągnąłem ale jest problem. Najpierw gra wyłączała się w prologu z informacją "Far Cry 3 przestał działać" ale rozwiązałem ten problem wyłączając usługę "TabletInput". Następnie po ok. 2 godzinach rozgrywki gra bez powodu, nieoczekiwanie wyłączyła się z tą samą informacją, że program przestał działać. Grę uruchamiam ze skrótu w plikach gry, w zgodności z Win7 i jako administrator. Problem powtarza się cały czas co mniej więcej 1-2 godziny w losowych miejscach. Bez przerwy muszę robić save gry a najgorsze jest to, że potrafi się wyłączyć w trakcie misji głównej, w której oczywiście nie da zapisać gry (bo po co ubisoft prawda po co?!), a potem weź człowieku powtarzaj to wszystko bo pominąć oczywiście się nie da jak to u ubisoftu.

Komputer:

Lenovo Yoga 500 (15-ISK)

GT940m 2 GB

Intel i5 6200u

4 GB RAM

Windows 10 Home x64 (czysty, nie ten zaśmiecony od lenovo)

 

Ustawienia gry: 720p / własne; nisko-średnie (Gra wyciąga spokojnie 45-60 FPS)

Przeszukałem internet i nie znalazłem odpowiedzi. Pamiętam jak na starym komputerze pirat działał bez zarzutu a teraz z oryginalną grą muszę mieć problemy... ehh... Jeśli to ma znaczenie w trybie multi nie doznałem takiego problemu oraz w innej grze ubisoftu (Assasins Creed 3) też nie występował.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro kupiłeś oryginał to czemu nie napiszesz do pomocy technicznej na stronie ubisoftu? To będzie najlepsze i najszybsze rozwiązanie. Kiedyś miałem z Assassin's Creedem 3 problem na który nigdzie nie mogłem znaleźć rozwiązania i dopiero dzięki tamtejszemu wsparciu udało mi się go rozwiązać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...