Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czachahaha

Taśma Led phanteks

Polecane posty

Cześć,  potrzebuję pomocy w znalezieniu pewnej rzeczy. Piszę tutaj ponieważ jest to ulepszenie komputera więc powinno pasować do tematyki działu.  Jak nie proszę poprowadzcie mnie abym trafił.w dobry dział. Potrzebuję taśmę Led do obudowy phanteks eclipse 400.  Ważne aby miała 2 metry ( boję się że 1 m da za słaby efekt) nigdzie w Polsce nie mogę tego znaleźć a z Australii będę zamawiać w ostateczności.  Oczywiście potrzebne oryginalnej taśmy nie tej od "Romka " z bazarku za 5 zł metr.  Przy okazji jeszcze szukam zewnętrznego napedu na płyty. Poszukuję czegoś albo w kolorze aluminium albo białego do 200 zł. Ważne aby nie miał tacki ( władanie płyt tak jak w radio samochodowe)  czy możecie mi pomoc?  Będę bardzo wdzięczny.  Pozdrawiam ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Czachahaha napisał:

Przy okazji jeszcze szukam zewnętrznego napedu na płyty. Poszukuję czegoś albo w kolorze aluminium albo białego do 200 zł. Ważne aby nie miał tacki ( władanie płyt tak jak w radio samochodowe)

Możesz o tym zapomnieć (w tej cenie) - zasadniczo w tej chwili tego typu rozwiązania są spotykane tylko w stacjach dokujących (w cenach powyżej 1000 złotych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...