Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szymon22

Głośniki do PC

Polecane posty

Chcę sobie kupić jakieś dobre głośniki 2.0 lub 2.1 do karty dźwiękowej AIM SC808. Głośniki będą do gier, muzyki i filmów. Nie orientuje się w cenach więc nie podaję kwoty. Muszą być uniwersalne do muzyki bo słucham wszystkiego. Sam zastanawiam się nad Microlab Solo 7C i Edifier R2600 . Nie wiem czy są dobre. Różne opinie widziałem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie różnica jest taka, że Edifiery grają spoko jak je postawisz dość blisko siebie (np. na biurku), a Solo 7C zagają lepiej jak je postawisz w większej odległości. Edifiery grają też bardziej monitorowo, tzn. dźwięk nie jest koloryzowany i nie każdemu musi się to podobać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad takim zestawem (podejrzewam, że twórca wątku też dobierał poprzez stronkę sklepu X-kom). Tyle, że to i tak mocne uproszczenie w doborze takiego sprzętu. Kwestia taka, że z głośnikami za taki pułap cenowy nawet nie ma co inwestować w kartę dźwiękową za ok. 400zł do takich monitorów jeśli w głównej mierze masz zamiar korzystać z nich do gier. Lepiej kupić wzmacniacz, który przyda się w przyszłości do co raz do droższych/nowszych sprzętów. Do filmów i muzyki najprędzej, ale zadaj sobie pytanie. Czy twój pokój da radę z taką mocą? 124W rozsadzi pokój lub sprawi bóle głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pokój ma chyba 3,5m na 4m. Kartę aim sc808 już mam i chyba nie chcę jej zmieniać. Jeśli te edifiery i microloaby są za duże do takiego pokoju, to może polecicie coś mniejszego do słuchania muzyki. W sumie planowałem głośniki podłączyć też do interfejsu audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...