Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Earthalign

Laptop do GIER I WSZYSTKIEGO - 4000+/-

Polecane posty

Hej!

Czas na mój najdroższy zakup lapka. Chcę aby sprzęt ten służył mi przez dobre kilka lat (5+/-).

Zastosowanie - mobilne i stacjonarne. Na studia i do akademika, do każdych gier - i tych nowszych i tych starszych, do pisania, skladania filmow, pracy, oglądania filmów, nagrywania, streamowania - tak żeby uciągnął - jednym słowem do wszystkiego.

Zależy mi na tym aby faktycznie mógł uciągnąć kilka lat, był bardzo wydajny i faktycznie służył - design, wygląd etc, jeśli dałoby radę to też byłoby super.

Oczywiście, nie chciałbym jakiejś bestii co waży 5 kg, bo to przesada, jako, że laptop to mobilność również ważna.

Szczerze mówiąc myślałem nad zakupem MacBooka Air - tego za 4000 aktualnie (z przeceny), tylko wtedy do gier on się w ogóle nie nada jednak piszę to aby również zapytać Was o opinię. Czy czysto do pracy warto przeznaczyć pieniądze na używanego macbooka air - np za 2500 lub kupić nowego ?

*Pytanie na końcu przy okazji zostawiam*

 

Lapek bym kupił pewnie dopiero w lutym/blisko marca jak uzbieram taką kwotę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Macbook Air do twoich zastosowań w ogóle się nie nadaje. Pod względem wydajności, to on jest za laptopami kosztującymi połowę tego, co on. Jest on, owszem, fajną opcją dla osób szukających wybitnej mobilności w średnioskomplikowanych zastosowaniach, ale gry i Macbooki, to dwie różne parafie.

2. Używanego Aira nie warto kupować - za dużo potencjalnych problemów, a serwis Maców jest b. drogi.

3. Wróć w lutym, jak się pojawią się laptopy z GTX 1050.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...