Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RiC0Ch3T

Uplay nie wykrywa Splinter Cell Blacklist

Polecane posty

Witam, mój problem polega na tym iż po zainstalowaniu Splinter Cell Blacklist z płyty, serwis Uplay "zmusza" mnie do pobrania tejże gry, chociaż ta została prawidłowo zainstalowana.

Ponadto, próba wskazania lokalizacji gry na dysku kończy się niepowodzeniem oraz błędem "nie powiodła się weryfikacja plików gry". Kroki jakie podjąłem to reinstalacja gry, reinstalacja Uplay, oraz usunięcie pozostałości po obu programach programem CCleaner. Żaden sposób niestety nie pomógł. Dodam jeszcze iż miałem tą grę zainstalowaną jakieś pół roku temu i nie było z nią problemów. Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj pobrać całą gre z uplay a jak to nie pomorze to Revo Uninstaler używając tam najwolniejszego skanowania usuwając uplay i blacklist a potem odnowa zainstaluj uplay i pobier lub zainstaluj grę z płyt no i obniż troszkę ustawienia graficzne powinno pomóc jak sie uda napisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za odpowiedź. Juz wcześniej tak zrobiłem, ale niestety i to nie przyniosło efektu, po pobraniu gry kliknąłem "graj" po czym wyskoczyło okienko z informacją "Synchronizacja osiągnięć z Cloud" które po chwili znikneło, gra się nie uruchomiła a zamiast przycisku "graj" pojawił się znów "pobierz". Od razu zaznaczam iż nie pobiera żadnych patchy, tylko całą gre od nowa, jakby jej w ogóle nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...