Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Earthalign

Rozwiązany: Słuchawki DOUSZNE do 300+/- zł /nauszne MOBILNE

Polecane posty

Hej!

Poszukuję bardzo dobrych słuchawek dousznych / nausznych mobilnych do 300 zł, używane przeważnie podłączone do telefonu - Xiaomi Redmi Note 4 / Sony Xperia L / Inne / Lub tablet LG 8 LTE /  MP 3 od sandiska - ta z clipem i dopiskiem SPORT /  Lub do urządzenia które łączy się z telefonem przez bluetooth - Sony sbh 53 bodajże.  I do laptopa również - ale to znacznie, znacznie rzadziej - przy okazji.

Interesuję mnie to aby uszy nie bolały po długotrwałym słuchaniu muzyki (kilka h) lub audiobooków/ grania / oglądania filmów etc. Oczywiście zależmy mi na bdb jakości dźwięku również - jak dla tego przedziału cenowego.

Przeważnie będą używane do słuchania muzyki rockowej/ metalowej/ ale nie tylko takich, prócz nich też piosenek z bajek / jakiś pop - typu Michael Jackson, muzyka typu the lonely island, piosenki z anime etc. Innymi słowy bardzo zróżnicowane typy muzyki - jednym słowem do KAŻDEJ muzyki - jeśli tak się da ;)

Zależy mi bardzo na tym aby nie były kłopotliwe przy przenoszeniu, zajmowały mało miejsca etc. Właściwie żeby były po prostu mobilne a zarazem dobre.

Słyszałem, po badaniu słuchu - po którym dowiedziałem się, że lepiej abym nie słuchał muzyki na słuchawkach w ogóle,  że istnieją słuchawki nie psujące słuchu, lub w praktycznie minimalnym stopniu uszkadzające ten narząd - jeśli znacie takowe, proszę o polecanie, nawet jeśli byłyby droższe, byłyby wręcz niezastąpione i to one by mnie interesowały najbardziej. Z tego co pamiętam nosiły nazwę "Audiologiczne " ale nie jestem pewien, czy Pani nie pomyliła przypadkiem z Audiofilskimi, lub coś w ten deseń.

 

Miejsce użytkowania:

Dom/Na treningu - siłownia, bieganie, etc - więc jeśli nie spadają z uszu to jestem "w niebie".

Ważne aby były w miarę głośne i oczywiście przy okazji gdyby jakoś tam tłumiły dźwięk z otoczenia - ale to obojętne.

 

Bardzo dziękuję wszystkim co będą mieli coś porządnego do polecenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dlaczego? Moim zdaniem (i zdaniem wielu osób na różnych forach muzycznych) to douszne bardziej psują słuch, bo nie izolują od otoczenia i siłą rzeczy musisz głośniej słuchać muzyki żeby coś usłyszeć. Dokanałowe co prawda wsadza się głębiej do ucha, no ale nie trzeba tak głośno słuchać bo jest izolacja dźwięku od otoczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię ich, próbowałem się przekonać ale nic z tego, po prostu mi nie pasują, dlatego właśnie szukam nausznych bądź dousznych - jednak bardziej jestem zainteresowany nausznymi w tej chwili, najlepiej jakimiś co nie zabierałyby dużo miejsca i nawet komfortowo by je się nosiło na szyi/ w plecaku - najlepiej w jakimś etui etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega, więc najpewniej je kupię. Obiło mi się o uszy jeszcze , że ten model jest równie dobry - a może i lepszy

Noontec zoro HD II

Jak to wygląda w rzeczywistości ?

Lub pomiędzy modelem 

Encore RockMaster?

I

AudioTechnica m30x?

Tak swoją drogą - odrębne pytanie poboczne:

Trochę się obawiam, że te takstary na głowie wyglądają podobnie jak HD 669 a to jest powód dlaczego nie używam tych superluxow mobilnie - za duże, za dużo miejsca zajmują, dosyć ciężkie. Tez pytanie, Czy moje obawy są zgodne prawdą czy jest inaczej ? 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...