Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

"Plus i minus" to raczej Kaliber a nie PKF. A PAKTOFONIKA raczej BYŁA a nie jest.

Gdybyś przejrzał trochę dokładniej poprzednią stronę tego topica, nie miałbyś żadnych powodów żeby "pić" do mnie...

:arrow: Chyba jestem ostatnią osobą, która wiązałaby "Plus i minus" z Paktofoniką. O Paktofonice napisałem kolejny akapit, który był odpowiedzią na post shadowcat, w którym pisała o "Chwilach ulotnych".

:arrow: "Paktofonika jest OK!" - miałem tu na myśli starsze utwory, (czyli jakby nie patrzeć, wtedy jeszcze Paktofoniki), które rzeczywiście są OK (mowa była w końcu o "Chwilach...").

Sorry... Kajam sie :D Faktycznie, nie doczytałem - mój błąd. To sie nie powtórzy. :D Re5pect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Uwaga! Ważne!

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą - Eld odszedł z forum. W związku z tym ważą się losy "Królestwa Metalu". Czy metalowcy zasługują na wyróżnienie w postaci ich własnego działu (mimo braku obecności Elda)? Czy przysługują im specjalne względu z uwagi na wcześniejsze istnienie tego działu? ZAGŁOSUJCIE W ANKIECIE. Znajdziecie ją w "Królestwie Metalu 2". Do głosowania zapraszam tak zwolenników jak i przeciwników muzyki metalowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sun Tsu
Uwaga! Ważne!

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą - Eld odszedł z forum. W związku z tym ważą się losy "Królestwa Metalu". Czy metalowcy zasługują na wyróżnienie w postaci ich własnego działu (mimo braku obecności Elda)? Czy przysługują im specjalne względu z uwagi na wcześniejsze istnienie tego działu? ZAGŁOSUJCIE W ANKIECIE. Znajdziecie ją w "Królestwie Metalu 2". Do głosowania zapraszam tak zwolenników jak i przeciwników muzyki metalowej.

?????????????A czy ktoś mnie oświeci, czemu Eld odszedł, bo coś ostatnio jestem nie na czasie??????????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?????????????A czy ktoś mnie oświeci, czemu Eld odszedł, bo coś ostatnio jestem nie na czasie??????????????

To wie chyba tylko on. Ostatnio był strasznie nerwowy i ostatecznie wywalił swoje konto wraz z działem metalowym, nad powrotem którego się teraz spieramy. Mam parę hipotez dotyczących jego rozdrażnienia, a większość z nich nosi nazwy hormonów. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sie wkurzyl na to ze SMG anulowal bana dla Che ,i zdecydowal ze daruje sobie udzielanie sie na forum.Wg. mnie moze byc wyodrebniony dzial dla osob sluchajacych metalu,bo duzo jest takich osob poza tym ten dzial istnieje dosc dlugo i nie widze powodu zeby go usuwac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Od razu mówie - to nie miejsce na dyskusje o odejściu ELD-a, no i po drugie - Mimizu napisał, że w Królestwie Metalu jest juz ankieta, więc wypowiadajcie sie tam, nie tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH + Metal = Shit,R&B nie slucham nie wiem.Wedlug mnie hybrydy nie sa za dobre,moze np. byc w HH podklad z elementami jazzu ale zdecydowanie jestem przeciwnikiem mieszania roznych gatunkow muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

To wszystko zależy od jakości tej "hybrydy"... Jeżeli muzyka wpada mi w ucho, to mało mnie, szczerze powiedziawszy, obchodzi czy to hh, soul, blues&jazz, reggae&metal czy cokolwiek innego. jak spełniają swoja rolę - czyli relaksują, bawią i ogólnie uprzyjemniają zycie, to nie mam nic przeciwko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a co myślicie o tzw. "hybrydach" [ja nazywam tak zmieszane ze sobą gatunki muzyczne]. Np. połączenie hh z metalem, r&b i popu...

Ha ! Idealnym połaczeniem muzyki z odmiennych biegunow IMO jest OST do Spawna. Fakt, ma juz troszke lat na karku, brzmienie niezbyt czyste (jak na dzisiajsze czasy) ale plytka ma FEELING, którego brakuje nowym pozycjom. Krążek wart grzechu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a co myślicie o tzw. "hybrydach" [ja nazywam tak zmieszane ze sobą gatunki muzyczne]. Np. połączenie hh z metalem

Nie slyszalem nigdy polaczenia hh z metalem, ale zakladajac, ze polaczenie muzyki hardcorowej z hh wychodzi bardoz srednio, watpi, by to bylo dobre. No, ale co do polaczen czy raczje uzywania elementow muzyki jazzowej, rockowej i industrialowej w metalu, jest to calkiem przyjazne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cooler

Takie hybrydy HH i metalu są...słabe.Nie słyszałem jeszcze czegoś co można by to tak nazwać ale wedł€g mnie mieszanie HH z metalem to nie jest dobry pomysł.Słyszałem próbke miksu Metallici z HH[by Jay`Z czy jak to sie tam pisze](ostatnio na forach metalowych było o tym spore zamieszanie)i wyszła słabo...Oczywiście jak na mó gust, bo ten każdy ma inny.Mi się nie podoba sama idea tego pomysłu ale innym może sie spodobać.Uważa,, że miksowanie Metallici z HH to profanacja ale to juz inny temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie nawidzę szufladkowania, więc nie jestem przeciw żadnym hybrydom. Ogólnie zawsze mówiłem, że nie ważne co się gra - byle by grało się dobrze. Tak więc nie ważne, czy dana kapela (wykonawca) gra metal, hip - hop, numetal, jazz, punk, techno czy cokolwiek innego - byle by z sercem i starannością oddawała się temu co robi. Wtedy należy jej się szacunek - sympatia nie koniecznie, ale szacunek na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość folcio

ja tam wole dka albo "jak zapomnieć" :D

Hej! Trochę inwencji wsadź w to pisanie postów, jeszcze raz zobaczę takie statsiarskie wypociny to wlecisz z hukiem do działu "Ostrzeżenia"- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie nawidzę szufladkowania, więc nie jestem przeciw żadnym hybrydom. Ogólnie zawsze mówiłem, że nie ważne co się gra - byle by grało się dobrze. Tak więc nie ważne, czy dana kapela (wykonawca) gra metal, hip - hop, numetal, jazz, punk, techno czy cokolwiek innego - byle by z sercem i starannością oddawała się temu co robi. Wtedy należy jej się szacunek - sympatia nie koniecznie, ale szacunek na pewno.

Dobrze powiedzine :) Chociaż jak już hybryda to 'kłajt najs' brzmi muzyka klasyczna + rap, niekiedy mam chęć sob9e posłuchać takiego czegoś.

Co do nu-metalu- nie mam nic przeciwko. Niekiedy można posłychać, nie samym black i death żyje człowiek :P

Wiem, że ten temat jest już dawno zamknięty, no ale jestem na forum od niedawna, więc swojego zdania wtedy nie wyraziłem . Otóż Iron Maiden jest 100% heavy metalem. To Maideni stali na czele Nowej Brytyjskiej Fali Heavy Melatu. Ironi to HM bez skazy. Dla mnie Hard Rock to Deep Purple lub, jak mówi sam Ozzy i reszta zepołu, Black Sabbath.

To już mówiło tylu ludzi, ale są tacy, których i tak nie przkonasz. Nic na siłe, jedni wiedzą swoje inni swoje, ja myślę takie jak Twoje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matti27

A mi w ucho wpadł ostatnio kawałek DKA - Marzenia oraz Groove Coverage - Poison natomiast nierozumiem tego co ludzie widzą w tym kawałku Mezo - Aniele :? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Z pewnością te inteligentne rymy w stylu 'Och jesteś wybuchowa jak proch nawijam dla ciebie Włoch'. Tylko się dziwię, że Liber, który jakby nie było robi lepszy, ambitniejszy hip-hop, poszedł na ten featuring. Kasa, panie, kasa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matti27
Z pewnością te inteligentne rymy w stylu 'Och jesteś wybuchowa jak proch nawijam dla ciebie Włoch'. Tylko się dziwię, że Liber, który jakby nie było robi lepszy, ambitniejszy hip-hop, poszedł na ten featuring. Kasa, panie, kasa...

Dokładnie.Jeszcze text tej piosenki coś mi jedzie Disco-Polo też takie jakieś miłosne klimaty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aragorn_code_47

Zadam takie moze dość naiwne pytanie, ale potrzebuję profesonalnej opinii na ten temat:) Z sąsiadem kłucimy się jaki rodzaj metalu gra "System Of A Down". Wybaczcie mi wszyscy metalowcy to pytanie, ale ja "nie chcem, ale muszem" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes

Mam pytanko co sadzicie o tym ze moj kolega z klasy uwzaz mnie za bruda dlatego ze slucham LP i LB..... Dodam ze on jest dresem i to bardzo pojeb****

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze : LP i LB to nie metal ,wiec nie ma co uznawac kogos za metala(w slowniku drechow/skejtow bruda),ale jest on zapewne na tyle ograniczony ze tego nie odroznia Po drugie : ja bym na twoim miejscu za okreslenie brud dalbym mu "okazje poznac moj nadgarstek"(kto wie z jakiej piosenki to ?:) Po trzecie : jest zapewne niezbyt inteligentny ,wiec jesli nie odpowiada ci opcja druga to po prostu go olej,albo jesli wolisz - odgryz mu sie ,np. powiedz mu ze jest bystry jak cielecy zwis na polanie albo cos takiego :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aragorn_code_47
IMO SOAD to zaden rodzaj metalu,ale ja tam sie nie znam na tych podgatunkach :).

Skoro to nie metal to co? Rock to to nie jest. Złośliwi mogliby to nawet pod pop podsuwać. Moim zdaniem to jednak chociaż odrobinkę jest metal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matti27

No można w pysk mu dać (ta opcja odpada jeżeli koleś ma większą tężyznę mięśniową).A druga opcja to użycie mózgu którego zapewne tamten gostek nieposiada, można mu się odgryźć w taki sposób jaki opsisal Loleq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co sadzicie o tym ze moj kolega z klasy uwzaz mnie za bruda dlatego ze slucham LP i LB..... Dodam ze on jest dresem i to bardzo niegrzeczny****

To raczej on jest dresem, nie nazywa się kogoś taq poniewasz słuch muzyki. Raczej po tym co kto moovi i "z czego się śmieje" by nie pamiętam kto :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...