Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sinevar

LG G3 - płyta główna do wymiany

Polecane posty

Witam, mam problem. Myślałem, że nigdy mnie to nie spotka, bo odkąd kupiłem swojego LG G3 2 lata temu to zawsze mi dobrze służył i jedyny problem jaki z nim miałem to padające baterie (w sumie 4 w ciągu 2 lat). Teraz, kiedy skończyła mi się gwarancja, telefon odmówił posłuszeństwa z dnia na dzień - reagował do momentu pojawienia się logo LG, zawieszał się na próbie hard resetu. Był już na 2 serwisach: jeden nie podjął się naprawy, ponieważ nie umieli się podłączyć do komputera, drugi natomiast (autoryzowany serwis LG) wyśpiewał mi cenę 900zł za wymianę płyty głównej(!). Myślałem, że się przesłyszałem, tym bardziej, że jest to model, który już swoje najlepsze lata ma za sobą, a teraz po prostu utrzymuje dobry poziom. Oczywiście nie zgodziłem się na naprawę, bo jak wiadomo - o ile się dobrze poszuka - to na allegro można znaleźć w tej cenie nowego(!) G4 bądź przy niewielkiej dopłacie znacznie szybszego HTC One M9/Moto G4.

Pytanie: Czy jest jakiś serwis, który podjąłby się naprawy (wymiany płyty) w cenie do 400zł? A może samemu dałoby radę coś takiego zrobić? Czy najlepiej będzie jak wystawię telefon na części i wybiorę coś innego? A jeśli tak, to jaki telefon proponujecie do kwoty 900-1000zł? (chociaż wolałbym tego szczerze uniknąć)

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...